BIELA – štýlový evergreen medzi teniskami – Deichmann

Pri nakupovaní najlepších bielych tenisiek nejde ani tak o trendové alebo sezónne veci, ktoré musíte mať, ale o zámerný výber toho najzákladnejšieho, minimalistického a stopercentne spoľahlivého čo môže skrinka na obuv ponúknuť.

 

Takouto stávkou na istotu sú napríklad vychádzkové tenisky v ležérnom štýle. Tohtoročné modely vás rozhodne nebudú nudiť. Stavte na biele tenisky ozvláštnené farebnými detailmi, zvieracími, či kvetinovými vzormi, alebo zamilovanou potlačou a nápismi.

Podľahli ste trendu robustných chunky tenisiek na platforme? Aj v takom prípade môžete siahnuť po bielej farbe, vynosíte ich o niečo dlhšie. Minimalistické modely s ozdobným perforovaním či kontrastnou pastelovou podošvou z kolekcie DEICHMANN si obľúbite na prvý pohľad.

Ešte väčší pocit komfortu zažijete v športových modeloch s extra pohodlnou stielkou s pamäťovou penou, v ktorých sa vám bude kráčať (či behať) ako na obláčiku.

K jarnej výbave neodmysliteľne patria taktiež nadčasové biele plátenky. Okrem klasických nízkych modelov sa do módy vracajú aj tie členkové. Osviežte svoj jarný look plátenými teniskami s hravým detailom v podobe farebnej korálkovej retiazky, s potlačou srdiečka či obľúbenej komiksovej postavičky Snoopy.

Zdroj: Mária H.