O nás

 

Existuje tisíc možností, ako prezentovať ženský svet. Tento, ktorý ste si práve otvorili, je náš. Nechceme v ňom mentorovať, ani hodnotiť, ani odsudzovať, iba písať o tom, čo je zaujímavé a čo nás môže niečím obohatiť. Dnešný svet, napriek technickému pokroku, veľmi ženám nepraje. Okrem volebného práva stále ťaháme v porovnaní s mužmi za kratší koniec. A my napriek tomu študujeme, pracujeme, milujeme a rodíme deti, lebo to je náš svet. A zrejme iný ani dlho nebude.

Preto, keď máme k dispozícii aspoň trochu času, túžime po pohode a zmysluplných informáciách. Presýtenie bulvárnymi správami by sme preto rady vyvážili aj iným čítaním o ľuďoch a svete vôkol nás. No nechceme sa hrať na intelektuálky, ktoré nezaujíma všetko to pekné, múdre a technologicky vyspelé, čo nám doba poskytuje. Chceme sa páčiť, chceme byť stále mladé, stále milované a prirodzene šikovné :-). Náš svet je v prvom rade o rodine, pevnom zázemí a o celkom obyčajnom ľudskom šťastí.

Existuje tisíc možností, ako zobrazovať ženský svet. Ostáva nám len dúfať, že s tým naším sa na stránke lenprezeny.sk stotožníte aj vy.

Krásne a pohodové chvíle vám želá tím www.lenprezeny.sk