Vyrazte za dobrodružstvom v topánkach z novej kolekcie Hanwag

Pohodlná a dobre padnúca obuv je vždy základ úspechu a dobrého pocitu z výpravy. Topánky z novej kolekcie značky Hanwag na jar a leto vás preto potešia nielen svojím dizajnom a kvalitným spracovaním, ale predovšetkým funkčnosťou a komfortom bez kompromisov. Hanwag tento rok prichádza s novinkou v podobe podrážky Terragrip a stabilizačnou medzipodrážkou 3D IPU s trojrozmernou štruktúrou z kompaktného a expandovaného polyuretánu, ktorý vaše chodidlo obopne, a zabezpečí mu tak všestranné pohodlie.


Bavorská značka Hanwag dlhodobo presadzuje to, aby ľudia za sebou nenechávali v prírode nič iné ako stopy, a tiež aby dopad jej vlastnej výroby bol čo najmenší. Väčšina materiálov použitých pri výrobe obuvi tak pochádza od európskych dodávateľov. Podrážky topánok sú znovu podraziteľné a topánky sú vyrobené tak, aby slúžili niekoľko rokov. Teraz značka vyvinula vlastnú udržateľnú hydrofilnú membránu EcoShell, ktorá sa vyrába bez použitia fluorokarbónov, ale pritom si zachováva nepremokavé a priedušné vlastnosti. Túto Hanwag prestavuje spolu s novinkou sezóny – modelom Blueridge.

Hanwag Blueridge Low ES / Hanwag Blueridge Low Lady ES

Pohodlná obuv pre pešiu turistiku s ľahkým batohom. Model Hanwag Blueridge Low ES, ktorý ma za cieľ nezanechávať po sebe nič iné ako stopy, je vyrobený z recyklovaných a udržateľných materiálov. Všetky materiály pochádzajú od európskych dodávateľov a tento model sa vyrába výhradne v Európe. Zvršok topánky je ušitý z vysoko kvalitnej prírodnej kože Perwanger v kombinácii so 100% recyklovanou tkaninou. Vďaka hydrofilnej membráne EcoShell budú vaše nohy vždy v suchu a zároveň voľne dýchať. Stabilitu a tlmenie nárazov zabezpečuje medzipodrážka s jedinečnou vnútornou 3D štruktúrou a vôbec prvá podrážka z dielne Hanwag – Hanwag Terragrip so 4 mm hlbokým vzorom a širšou kontaktnou plochou. Navyše topánky sú vybavené jazykom 3D-BreathFit, ktorý pomáha vyrovnať asymetriu chodidla.
Odporúčaná maloobchodná cena: 149,99 eur

 

Hanwag Cliffside GTX® / Hanwag Cliffside Lady GTX®

Voľnočasová obuv, ktorá sa hodí rovnako dobre na cestu do práce ako aj na túru v stredne náročnom teréne. Model Hanwag Cliffside GTX® kombinuje atraktívny zvršok z olejovanej a voskovanej štiepanej kože s funkčnou membránou GORE-TEX®, ktorá zabezpečuje spoľahlivú nepremokavosť a zároveň priedušnosť aj v daždivých dňoch. Hlboké šnurovanie sa dokáže prispôsobiť tvaru vášho chodidla a poskytuje mu kvalitnú oporu. Svoj účel dobre plní aj odpružená podrážka: je priľnavá a zabezpečí vám stabilitu ako v horách, tak na rovnom teréne.
Odporúčaná maloobchodná cena: 169,99 eur

 

Zdroj: Zuzna B.