Na lízanke Chupa Chups Suprise si deti zamaškrtia, s hračkou sa zahrajú

lízanka Chupa Chups Suprise

Aj mamy majú svoje detské hity – sladké maškrty, na ktorých si rady pochutnali, keď boli samy malými slečnami. Jednou z nich je aj celosvetovo obľúbená lízanka Chupa Chups. Iste sa mnohé maminky pamätajú na to detské nadšenie, keď chutnú maškrtu dostávali od svojich blízkych. A rovnaké potešenie môžu dopriať aj svojim deťom. Isté veci sa totiž v živote ani po rokoch nemenia, to dobré ostáva a „dedí sa“ z generácie na generáciu.

Ak chcete svoje dieťa odmeniť, prekvapiť, alebo sa chystáte na návštevu ku kamarátom s malými i väčšími deťmi, iste rozmýšľate, čím ich potešiť tak, aby ich radosť trvala dlhšie ako len pár minút. Prekvapte ich lízankou roka Chupa Chups Surprise Cats and Dogs, ktorá sa stala v kategórii „Lízanky“ víťazom prestížnej súťaže Voľba spotrebiteľov 2018. Pre deti je dvojnásobným potešením – po dolízaní obľúbenej jahodovej lízanky Chupa Chups im totiž ostane na hru milá hračka z tohtoročnej kolekcie 16 figúrok rozkošných psíkov a mačičiek. Dieťa sa tak poteší viackrát – najprv pri rozbaľovaní sladkej maškrty, kedy s napätím očakáva, ktorú figúrku tentoraz získa, potom pri sladkom maškrtení a, keď už bude lízanka dolízaná, čaká ho napínavá hra s novým zvieracím kamarátom. Ktoré zo zvieratiek si najviac obľúbi? Komu sa podarí nazbierať celú kolekciu štvornohých domácich miláčikov? Doprajte deťom radosť a vzrušenie z rozbaľovania sladkého darčeka a nadšenie z toho, že majú všetkých 16 hravých figúrok. Mačičky aj psíky sú tak akurát do detskej ručičky i do vrecka, aby sa s nimi deti zahrali nielen doma, ale aj na ihrisku či na návšteve s kamarátmi. Lízanky z kolekcie Chupa Chups Surprise kúpite za odporúčanú cenu 0,89 €.

Známy program a oceňovanie Voľba spotrebiteľov monitoruje, oceňuje a komunikuje inovácie a novinky na rýchloobrátkovom trhu v Českej a Slovenskej republike. O víťazstve jednotlivých produktov na Slovensku rozhodovalo v tomto roku 2 000 respondentov.

lízanka Chupa Chups Suprise