Triky ako schudnúť

Pohľad na nich vždy zastane, sú usmievané, krásne upravené, ale najmä štíhle a krásne tvarované. Ané, majú na seba viac času, ako žena, čo musí každé ráno utekať do práce a po návrate domov, nevie čo skôr. Ale predsa, možno by sa v tom kolobehu našlo pár minút… Ako to robia ONY?

 

Gwyneth Paltrow sa zbavuje gramov navyše pomocou pilatesu. Keď dostane chuť na maškrtenie, zvolí zdravú verziu, stopkový zeler si namáča do nízkotučného tvarohu s hrozienkami a jahodami.

Ako Kate Hudson dosiahla takú dokonalú postavu? Získať ju po tehotenstve nebolo jednoduché, priznáva, ale pravidelne cvičí a zdravo sa stravuje, v jej jedálničku je veľa biopotravín a sushi.

Známa herečka Meryl Streep priznáva, že keď chcela hrať šéfredaktorku lifestylového magazínu vo filme Diabol nosí Pradu, musela pristúpiť na diétu. Jej tajomstvo? Za každých okolností skončiť pri jedinom pohári vína.

„Všetko je o zdravom stravovaní a cvičení pre dobrý pocit. Ak na to hľadíte týmto pohľadom, a nie tak, že za každú cenu musíte schudnúť, úspech sa dostaví,“ hovorí speváčka Rihanna. Jej diétny jedálniček: zeleninka, vaječné bielky, ovocie a kvantá vody. „Sladkosti sú moji nepriatelia,“ tvrdí.

Ženy po päťdesiatke často prahnú po sladkostiach a tučných jedlách kvôli poklesu hladiny estrogénu. Urobte to tak ako Demi Moore, ktorá medzi hlavnými jedlami pije bylinkové čaje a uspokojuje svoje chute na sladké plátkami jablka potretými tvarohom. Možno sa trochu priblížite  jej dokonalej postave.

Jennifer Garner je častou návštevníkov farmárskych trhov v Santa Monice, kde predávajú zdravé, čerstvé, biopotraviny. Po tehotenstve ju trápila nadváha, preto si zakázala croissanty, wafle, lupáčiky, nahradila ich šalátmi s proteínmi. Každý deň si dopraje aj kúsok čokolády.

Beyoncé a Jennifer Lopez  svorne tvrdia, že pitie vody skvelo potláča chuť na jedlo. A keď už sa to nedá vydržať, uvaria si na pare kúsok kuraťa so zeleninou.

Ako to, že Sharon Stone vyzerá aj stále tak skvelo? Pravidelne cvičí a maškrtí slivky, ktoré podľa odborníkov obsahujú látky a vitamíny proti starnutiu a tvoreniu vrások, sú prevenciou proti zväčšovaniu bruška a aj prirodzeným laxatívom.

Aj po deťoch má stále dokonalú postavu. Heidi Klum ju pripisuje neustálemu pohybu, ale aj skvelej polievke svojej babičky, ktorú s obľubou jedáva.

Autor: -aka-