Stužková na poslednú chvíľu

Stužkové slávnosti sú v plnom prúde

Stužkové slávnosti sú v plnom prúde a čoskoro sa blíži aj jedna, práve vášho dieťaťa? Pomôžeme vám čo na seba nielen pred dcéry.

Stužková je slávnosť, ktorá jednoducho patrí k stredoškolským časom. Nesie so sebou už nejakú tú históriu. Len si spomeňte milé dámy na obdobie kedy ste tiež predstúpili pred svojich rodičov s kúskom nesmelosti a zaspievali si ,,to svoje Gaudeamus Igitur“. Toto teraz čaká vaše dieťa, ktoré pred vás prestúpi možno s rovnakou nesmelosťou, no vy budete už na tej druhej strane. Je to moment kedy sa rodič cíti poctený a hrdý qa krúti hlavou ,,ako to moje dieťa rýchlo vyrástlo“. V túto významnú príležitosť by ste sa mali dámy cítiť pohodlne a hlavne s noblesou reprezentovať aj svoju dcéru, či syna. My vám ukážeme tri outfity na tri typy žien a možno sa v jednej z nich nájdete.

Elegantná mamina
Elegancia je pojem, ktorý nevie ,,nosiť“ každá žena. S kúskom elegancie sa musíte narodiť. Ak patríte k tomuto typu mamičky odporúčame vám jednoduché no zároveň elegantné strihy, ktoré vyzdvihnú vašu postavu, no zároveň zakryjú určité nedostatky. Určite ste už v nejednom magazíne čítali, že vínová je farbou jesene 2016, no ak si oblečiete šaty v takomto tóne aj v tomto chladnejšom období nič tým nepokazíte. Jemnými doplnkami zvýrazníte celkový dojem a elegantný autfit je na svete.

Trendy mamina
Ste jedna z tých, ktorá má rada originalitu, rada porušuje svoje hranice v oblasti módy a nemá problém experimentovať? Stužková nekáže pravidlá ísť oblečená v šatách. Preto sme práve pre vás dali dokopy sukňu a body-čko, ktoré je momentálne opäť veľkým hitom. V tomto prípade sme z farieb trošku ubrali, no doplnili sme to výraznými lesklými červenými sandálkami, ktoré celkový dojem ešte podčiarknu. Stačí sa už len vyhrať s doplnkami.

Mamina romantička
To, že už máte nad tridsať rokov, nejaké tie prvé vrásky na tvári, neznamená, že sa vo vás neskrýva romantická duša, ktorú ste v sebe skrývali aj na vašej Stužkovej.  Vekom sa to nezmení a v tomto prípade to môžete dať najavo aj pri tejto príležitosti. Šaty tmavomodrej farby so strihom do ,,áčka“ a jemným kvetinovým vzorom sú úžasné v spojení s ružovými doplnkami. V topánkach so striebornými odleskami sa budete cítiť ako kráľovná.

Pripravila: AVE
ZDROJ: zoot.sk, pinerest.com, answear.com, asos.com