Šetrite čas efektívne aj pri žehlení

OptimalTEMP

Malá časť žien považuje žehlenie za relax. Kopu opratej bielizne si ušetria a pri svojom obľúbenom seriáli žehlia, bez problémov a s radosťou. Pre väčšinu je však žehlenie zdĺhavá činnosť, ktorá si navyše vyžaduje sústredenie. Pri vhodnej voľbe žehličky tak ušetríte nielen čas, ale aj energiu, aby ste sa mohli venovať príjemnejším aktivitám.

Úľava pre vaše rukyManipulácia so žehličkou Modernou voľbou je žehliaci a naparovací systém Philips PerfectCare Elite. Manipulácia s touto žehličkou je veľmi príjemná, keďže je ľahká a pohodlne kĺže po odevoch. Nízku hmotnosť oceníte aj pri zvislom naparovaní, ktoré je naozaj účinné aj pri nepoddajných záhyboch. Hmotnosť však nie je jediný aspekt, vďaka ktorému šetríte svoje zápästia. S inovatívnou technológiou OptimalTEMP  už nebudete musieť odkladať žehličku na základňu a naopak.  Môžete ju totiž nechať bez obáv položenú na látke, aj keď je žehliaca plocha horúca. Ak potrebujete žehliaci systém premiestniť, je uzamykateľný. Žehličku možno pevne zaistiť o základňu, takže celý systém zoberiete ako jeden kus.

Citlivá, no odolná
Vďaka OptimalTEMP sa navyše nebudete musieť obťažovať so zmenou nastavenia teploty pri rôznych druhoch látok. Na rovnakom nastavení vyžehlíte všetko od džínsov po hodváb, a to vďaka kontinuálnemu výstupu pary, s ktorým neprepálite žiadnu látku. Žehliaca plocha disponuje titánovo-oxidovou vrstvou, ktorá je extrémne odolná voči poškriabaniu aj pri gombíkoch a zipsoch. Jej tvar navyše umožňuje ideálnu distribúciu pary.

Bez neustáleho dolievaniaBez neustáleho dolievaniaVeľa času pri žehlení strácame aj tým, že je do žehličky potrebné neustále dolievať vodu. V prípade Philips PerfectCare Elite je nádoba na vodu súčasťou základne. Má kapacitu 1,8 litra, takže s ňou vydržíte žehliť bez nutnosti dolievania až 2 hodiny. Samotné dolievanie je tiež jednoduché, keďže je otvor veľký, takže môžete vodu doplniť priamo z kohútika.  Odstránenie vodného kameňa je veľmi jednoduché, a žehlička vás na nutnosť čistenia sama upozorní. Po vychladnutí zariadenia stačí vytiahnuť uzáver Easy De-Calc a zliať špinavú vodu s vodným kameňom.

S ohľadom na životné prostredie
Pri moderných spotrebičoch už nie je dôležité len to, či sa dobre používajú. Zohľadňujeme aj ich ekologické vlastnosti. Režim ECO používa znížené množstvo pary, ktoré je však stále dostatočné na to, aby ste oblečenie perfektne vyžehlili. Funkcia automatického vypnutia po niekoľkých minútach nepoužívania šetrí energiu a dodá pocit istoty. Viac na www.philips.sk/jednoduchezehlenie

S ohľadom na životné prostredie