Súťaže

S novou kolekciou vôní od AVONu budú vaše duše v perfektnej harmónii! Uzavretá súťaž

TrophyS novou kolekciou vôní od AVONu budú vaše duše v perfektnej harmónii! UKONČENÁ SÚŤAŽ!
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
501
Zostáva dní
Ukončené

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje dve nové vône z kolekcie Perceive Soul pre všetky zaľúbené páry, ktoré chcú znásobiť výnimočnosť a osobitosť ich vzťahu.

Ste si takí blízki, že si rozumiete aj bez slov. Vaše spojenie je viac ako len romantický pocit – je to prepojenie duší. Keď ste s ním, vaša myseľ je naozaj pokojná. Presne to charakterizujú nové vône z kolekcie Perceive Soul od AVONu, ktoré spolu dokonale ladia. Dámsky toaletný parfum Perceive Soul a pánska toaletná voda Perceive Soul for Him navodzujú krásne zaľúbené chvíle, ktorým dodávajú intenzitu a čaro.

Toaletný parfum Perceive Soul Objem: 50 ml Bežná cena: 24,90 €

Dámsky toaletný parfum sa vyznačuje ľahkosťou a čistotou s jemným nádychom romantiky a nežnosti. Príjemnú zmes tvoria tóny sviežeho vodného akordu, kvetu akácie a pižma. Až 78% Avon Ladies potvrdilo: „Môj partner mi povedal, že voniam nádherne“.*

 

Toaletná voda Perceive Soul for Him Objem: 100 ml Bežná cena: 23,50 €

Perceive Soul for Him je aromatická vôňa inšpirovaná mužnosťou a zároveň nežnosťou, ktorá je ukrytá v hĺbke každého muža. Jej intenzívne tóny tvoria svieži vodný akord, šťavnatá figa a pačuli. Až 73 % Avon Ladies potvrdilo: „Je to vôňa, ktorú by kúpili svojmu mužovi.“*

 

Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 25.9.2018. Jeden z vás získa Kolekciu vôni Perceive Soulí.

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top