Viac ako polovica Slovákov sa obdarúva počas celého roka

Darčeky robia radosť obdarovanému aj samotnému darcovi, a to po celý rok. Dokazuje to prieskum značky Orbit*, z ktorého vyplynulo, že 53 % opýtaných dáva darčeky svojim blízkym aj mimo významných udalostí, proste len tak pre radosť. Medzi obľúbené veci, ktoré radi dávame aj dostávame, patria vouchery do reštaurácií alebo výživové doplnky pre zdravie. Značka Orbit ponúkne v tomto roku v rámci svojej prvej kampane niečo z oboch kategórií. Svojich zákazníkov obdaruje nielen kupónom na zľavu, ale zároveň tiež klasickým benefitom, žuvačkami Orbit, ktoré zaistia pocit sviežich, čistých úst a podporia tak zdravý a krásny úsmev a s ním spojené sebavedomie v akejkoľvek situácii.

Z gastro darčeka má radosť viac ako polovica opýtaných a na základe týchto výsledkov sa značka Orbit rozhodla obdarovať svojich zákazníkov aj mimo obdobia vianočných sviatkov. V spolupráci so sieťou reštaurácií McDonald’s venuje každému, kto si kúpi označené balenie žuvačiek bez cukru Orbit, kupón na Big Mac™ burger v reštauráciách McDonald’s za zvýhodnenú cenu. Okrem kupónu, ktorý platí od 30. 1. do 9. 4. 2017, tak možno získať nenahraditeľný benefit v podobe krásneho úsmevu a s ním spojeného sebavedomia.

Nápady, čím svojich blízkych obdarovať, čerpajú dve tretiny opýtaných zo svojej hlavy. Inšpiráciou je pre nich takmer v rovnakej miere internet. 50 % respondentov získava tip na želanie priamo od obdarovaného, poradia im príbuzní alebo kamaráti, alebo na vhodný darček narazia počas nakupovania. Viac ako polovica populácie tiež uviedla, že je pre ňu dôležitý obsah darčeka rovnako ako to, ako je zabalený.

MC Donalds a Orbit spolupracujú