Súťaže

Pálčivé problémy? Podporte telo prírodou. Uzavretá súťaž

Pálčivé problémy? Podporte telo prírodou
TrophyPálčivé problémy? Podporte telo prírodou UKONČENÁ SÚŤAŽ !
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
201
Zostáva dní
Ukončené
Aj krásne jesenné obdobie môžu znepríjemniť pálčivé problémy, s ktorými sa stretla nejedna žena. Základom je odpočinok a dodržiavanie pitného režimu, čo pomôže k prirodzenému prečisteniu močových ciest. Telo však podporte aj prírodou, napríklad vo forme D-manózy. Súťaž o 3 produkty Uroval® D-manosa Vyhrajte Uroval® D-manosa, ktorý využíva starostlivosť šetrnej prírody. Obsahuje vrecúška s práškom pre prípravu nápoja s najvyššou dávkou prírodného monosacharidu D-manózy. Je určený pre dlhodobú a telu prirodzenú podporu, a to dospelých, detí od 3 rokov, tehotných a dojčiacich žien. Dôverujte značke Uroval® - najpredávanejšej značke s obsahom D-manózy v SR.  
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 13.10.2018. Traja z vás získajú produkty Uroval® D-manosaBalíček obsahujúci peny do kúpeľa vo vianočnom balení.

 

Pálčivé problémy? Podporte telo prírodou

Výživový doplnok

1 Comment

1 komentár

  1. Katarína

    6. októbra 2018 at 17:43

    Tak toto je problém, ktorý pozná každý.Praktická výhra

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top