Nežná biela – oslnivá farba leta, trendy outfitové inšpirácie , časť I.

nežná biela - 1.časť
Zdroj obrázkov: pinterest

Leto je stále v plnom prúde a pokiaľ sa chystáte ho ešte naplno využiť v horúcej dovolenkovej destinácii, nezabudnite na pravú letnú šatníkovú výbavu. Ak si lámete hlavu, čo si zbaliť, vsaďte na bielu. A to aj v prípade plaviek či spodného prádla. Biela je novou čiernou. Je ideálnou farbou leta, istotou a krásne v nej vynikne Vaše bronzové opálenie. S bielou nikdy neprestrelíte, dá sa nosiť prakticky kamkoľvek.  

V tejto časti Vám prinášam letné outifové inšpirácie a predvediem,  ako bielu nosiť. Skúste v nej zažiariť aj Vy.

Kombinovanie
Biele oblečenie netreba kombinovať, najlepšie vynikne samostatne. Kombinovanie je však pri bielej hračka. Stačí skombinovať vrchný a spodný diel, teda dve farby, potom doplnky voľte v neutrálnej farebnosti. Kombinovať môžete aj rôzne materiály.

MateriályBiela – ideálna farba leta, jemná,  nevinná aj sexi
Materiály a textúry môžete pri bielej kombinovať bez obáv a vytvoríte tak efektný outfit, ktorý nebude pôsobiť príliš fádne a sterilne.
Romantický, ženský, sexi aj elegantný materiál je biela čipka. V bielej farbe v kombinácii s čipkou budete vyzerať v lete famózne a skvostne zároveň. Čipku si môžete obliecť vždy, hodí sa takmer všade. Čo takto sexi letné čipkované minišaty ?
Crop top so zadnou čipkovanou časťou a perforovaným bolerkom so šnurovaním v kombinácii so  zavinovacou sukňou s vysokým pásom je elegantnou voľbou na posedenia počas letných večerov.

 

Farby
Módnym trendom sú kontrasty. Nechajte preto zažiariť Vašu opálenú pokožku a vyskúšajte skombinovať rafinované kontrasty. Biela farba nádherne ladí so sýtymi výraznými tónmi, ale aj s jemnými pastelovými. Nemusíte sa báť použiť ani metalické farby.

Biela – ideálna farba leta, jemná,  nevinná aj sexi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Topy, blúzky  a sukne
Biele topy, crop topy, krajkové topy a zavinovacie blúzky sú ideálnym letným outifovým prvkom. Môžete ich nosiť tak k dlhým elegantným sukniam, sukniam midi dĺžky,  ako aj k nohaviciam a to  najlepšie čiernym alebo bielym.

Biela – ideálna farba leta, jemná,  nevinná aj sexi

Crop topy a „off shoulders“ elegantné topy (topy s odlalenými ramenami) vyzerajú dobre aj v kombinácii s rifľovinou. Vyskúšajte kúsky z tohto šatníkového výberu.

Crop topy a „off shoulders“ elegantné topy (topy s odlalenými ramenami) vyzerajú dobre aj v kombinácii s rifľovinou. Vyskúšajte kúsky z tohto šatníkového výberu.
Zdroj obrázkov: pinterest

Krásne vynikne aj kombinácia fashion topu, blúzky, krajkového topu alebo transparentnej blúzky. Zlaďte ich s rifľovinou v podobe kraťasov, sukní alebo aj dlhých džínsov. Z doplnkov postačí malá kabelka do ruky, cez rameno a remienkové sandále alebo perforované baleríny.

Biela – ideálna farba leta, jemná,  nevinná aj sexi.
Zdroj obrázkov: pinterest

Ethno štýl
Veľkým letným trendom je tzv. ethno štýl. Do svojej batožiny si preto neváhajte zaobstarať háčkované topy, vesty, šaty. K ethno štýlu sa hodia početné náramky, nezabúdajte na ostatné doplnky,  ako je klobúk a štýlové metalické alebo kožené hnedé sandále.

Zdroj obrázkov: pinterest

Pokračovanie v ďalšom článku.

Zdroj: Ing.arch. Miroslava Vaňharová, Mya Mirell, www.myamirell.eu