Namáhavé sviatky? Uľahčite si upratovanie s týmto šikovným pomocníkom!

Philips PowerPro Aqua

Predvianočné upratovanie už pomaly klope na dvere, pričom už tušíte, že sa bude všetko odohrávať na poslednú chvíľu. Ak by ste si však chceli túto namáhavú prácu uľahčiť, možno netreba čakať na Ježiška.

Návštevy, často s menšími deťmi, varenie a zhon na poriadku v domácnosti určite nepridajú, obzvlášť keď je vonku sychravé počasie. My však chceme mať počas sviatkov upratané stále, a udržiavanie poriadku je za takýchto okolností zložité. Ťažkopádny vysávač nám teda veľmi nepomôže, nakoľko potrebujeme vzniknutý neporiadok odstrániť okamžite, aby sme sa mohli vrátiť k niektorej z mnohých iných činností. Také sú skrátka sviatky – krásne, no zároveň chaotické.Philips PowerPro Aqua

Nasucho i namokro
Vysávač Philips PowerPro Aqua vám bude vždy k dispozícii na povysávanie každodenného neporiadku. Je určený na suché vysávanie aj mokré umývanie. Vďaka technológii PowerCyclone má vysoký výkon, takže v kombinácii s motorizovanou kefou TriActive Turbo vysáva aj umýva nečistoty jedným ťahom. Pre mokré umývanie stačí pripojiť zásobník na vodu, čo je jednoduché vďaka magnetom.

Žiaden otravný kábel
Obrovskou výhodou je, že je tento vysávač bezkáblový. Vďaka tomu ho môžete rýchlo využiť v akejkoľvek situácii. Je skladný, takže sa zmestí aj na miesta, kde by vám veľký vysávač s hadicou zavadzal. Philips PowerPro Aqua bol konštruovaný s prihliadnutím na to, že ho budú používať aj útle ženy, a odrazilo sa to na jeho konštrukcii, preto má iba 3,2 kilogramu. Ľahšie tak povysávate aj nepríjemné miesta, ako napríklad schody.

Čistejší a zdravší vzduch
Pre majiteľov domácich miláčikov je určite dobrou správou to, že 3-vrstvový filter zachytáva viac ako 90% alergénov, ako peľ, chlpy domácich zvierat a prach. Motorizovaná kefa je navyše veľmi účinná pri odstraňovaní chlpov, a to nielen z kobercov a podláh, ale aj sedačiek a vankúšov. Tento vysávač je preto vhodný aj do domácností, v ktorých máme alergikov, aby napomohol k lepšej kvalite vzduchu. 

Koniec špinavých vreciek
Batéria poskytuje 40 minútovú prevádzku, čo naozaj stačí aj na vysávanie vo väčšom dome. Vysýpanie prachu je hračkou, keďže sa nepoužívajú žiadne vrecká. Jednoducho odpojíte plastovú nádobku na prach a vysypete ju do smetí.

Viac na www.philips.sk