Na vzťahoch záleží

thumbnail-na-vztahoch-zalezi-101715

Všimli ste si niekedy, akú dôležitú úlohu môže mať kúsok porcelánu? Osobný, až priam majetnícky pocit je tento krát na mieste.

Verný kolega v kancelárii, stály člen rodiny, príjemný spoločník na chate, kamarát z detstva, suvenír z ciest, darček zo srdca…Hrnčeky a šálky majú svoje nezameniteľné miesto v rebríčku osobných záležitostí – či už podvedome, alebo cielene. Dokážu zútulniť atmosféru stretnutí s priateľmi, dodať majestátnosť slávnostnému stolovaniu, okamžite naplniť príjemné predstavy. Ale najčastejšie, to býva opakované “rande“ na isto, bezprostredné vychutnanie si  obľúbeného nápoja, dokonca niekedy až rituálna chvíľka len pre seba…

 

Rozmanitosť a farebnosť porcelánových kolekcií F&F Home ponúka rôzne tvary, veľkosti a motívy, ktoré zaujmú na prvý pohľad. Spontánny výber hrnčeka do zbierky, alebo plánované doplnenie šálky do súpravy-  samostatne jedinečný, alebo ľahko kombinovateľná – svoj kúsok si nájde každý. Užiť si hrejivý pocit spokojnosti čo i len na chvíľu je dôležité, pretože každá z chvíľ je jedinečná aj keď sa môže zdať rovnaká.

 

Produkty z porcelánu nájdete celoročne v kolekcii F&F home.

 

13596238871t 13596238872t