Máte už ten správny outfit na Valentínsku oslavu?

Deň všetkých zamilovaných, Valentín je tu už za pár dní a popri tom ako rozmýšľate nad perfektným darčekom, Vám určite myseľ zamestnáva zásadná otázka: Čo si na seba obliecť?

Či už ste zadaná alebo strávite večer s kamoškami, Valentín je perfektná príležitosť  ako sa pekne obliecť. Aj keď by ste mohli siahnuť  po sexi červených šatách, ako sa očakáva, vedzte, že to nie je vaša jediná možnosť .

Vyhnite sa prvoplánovosti a inšpirujte sa pri výbere toho správneho valentínskeho outfitu našimi tipmi!

 

Dámska jazda
Ak ste single, tak máte možno v pláne vyraziť do mesta s kamoškami. Ak áno, jednoznačne stavte na hravý, originálny outfit. Napríklad na prepracovanú, farebnú blúzku, ktorú si môžete obliecť aj na jeansy a outfit dokončiť lodičkami či členovými čižmami.  K valentínskej tematike síce patria srdiečka a kvety, no nemusia byť nevyhnutne aj súčasťou vášho outfitu. Ak predsa len chcete zvoliť viac romantický look, vyskúšajte trendy plisovanú sukňu s jemnou blúzkou alebo zaujímavým tričkom a to v romantických červených,  či ružových odtieňoch.

 

Romantika pri sviečkach
Ak ste dostali pozvanie na romantickú večeru od priateľa či manžela, jednoznačne siahnite po šatách! Nič nevyzerá viac  žensky a zvodne, než  šaty zvýrazňujúce postavu, ideál  ak sú zdobené krásnym detailom v podobe čipky či volánu. Pozor však na prehnané kombinácie materiálov a divoké vzory. Môžu totiž pôsobiť vulgárne a lacno. Dojem zanecháte jednoznačne aj pri šatách s odhaleným chrbátikom. Zaručene v nich vyniknete!

 

A čo Valentínsky darček?
Valentín je ideálnou príležitosťou ukázať človeku, ktorého milujete, vašu lásku. Samozrejme, docielite to dobrou večerou alebo iným príjemným programom – vhodne zvoleným darčekom však všetko podčiarknete.

V dnešnej dobre je na výber už veľké množstvo darčekov, ktorými vieme potešiť svojho milého. Dôležité je ale vedieť, čo má rád a čo nie, aby sme sa vyhli zbytočnému problému, či trapasu. Typickým darčekom býva nejaká maškrta v podobe čokoládového srdca no darčekom, ktorý vždy poteší je určite aj oblečenie alebo kozmetika. Tričká, či už dlhé, alebo krátke, určite vždy potešia. Páni ich radi nosia do práce, na šport, či na voľný čas. Alebo môžete darovať sveter či prechodný svetrík na jar. Na výber máte množstvo druhov, strihov a farieb. Ak je elegán, kúpte mu elegantný svetrík na gombičky, ak je skôr športový typ, stavte na mikinu. Spodné prádlo je na Valentína ideálny darček. Ak ste odvážna, vyberte mu spodné prádlo s tematikou Valentína a vytvorte si romantický večer.

 

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pineterst.com
Galéria: Twinset, Cellbes.sk, VERO MODA, mClasse –Marc Cain, Giuliett,