Súťaže

Letná súťaž s Allianz – SP

Zapojte sa do letnej súťaže s Allianz – Slovenskou poisťovňou. Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch výhercov a odmeníme ich peknými cenami. Prvý vylosovaný získa DVD prehrávač. Ďalší dvaja získajú praktickú cestovnú tašku s madlom na kolieskach.

Stačí, ak počas leta (1. júla – 31. augusta 2019) správne odpoviete na súťažnú otázku.

Bez cestovného poistenia ani na krok
Leto je čas, kedy mnoho Slovákov vyráža na dovolenku s celou rodinou či blízkymi vlastným autom alebo prenajatým karavanom. Príjemné chvíle oddychu sa v sekunde môžu zmeniť na horor. Potvrdzujú to aj štatistiky Allianz – Slovenskej poisťovne, ktorej klienti počas leta nahlásia zo zahraničia škody na svojich vozidlách. Najviac letných nehôd hlásia Slováci z Chorvátska, Talianska, Bulharska, ale aj z tranzitných krajín ako Rakúsko a Maďarsko.

Koľko poistných udalostí vozidiel nahlásia klienti najväčšej poisťovni na trhu, Allianz – SP, v priemere každý deň počas leta?

Správnu odpoveď nájdete na stránke:
https://www.allianzsp.sk/slovaci-si-denne-sposobia-na-autach-desiatky-skod

 

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výuhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 31.8.2019. Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch výhercov a odmeníme ich peknými cenami od Allianz – Slovenskej poisťovne. Prvý vylosovaný získa DVD prehrávač. Ďalší dvaja získajú praktickú cestovnú tašku s madlom na kolieskach.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.
To Top