Kedysi bol všetkým na smiech: Dnes je z neho kus chlapa s telom, ktorému neodoláte

Americký herec Zac Efron

Amerického herca Zaca Efrona (29) v našich končinách poznáme predovšetkým ako sladkého chlapčeka z tínedžerskeho filmu High School Musical. Časy, keď ho zbožňovali len 12-ročné dievčatá a väčšine divákov bol skôr na smiech, sú však už dávno preč. Z nenápadného herca sa stal príťažlivý muž s telom boha a my vieme ako sa mu to podarilo.

Zac Efron sa už čoskoro objaví v dlho očakávanom remaku Pobrežnej hliadky a dámy sa veru majú na čo tešiť. Zo sladkého cukríka so zvláštnym účesom sa stal poriadny kus chlapa. Herec totiž od čias účinkovania vo filme High School Musical na sebe poriadne zapracoval a výsledky na seba nenechali dlho čakať.

Americký herec Zac Efron

Z útleho basketbalistu sa stal mužný hrdina a Efron sa dnes môže chváliť dokonale vypracovanými svalmi. Pritom zázračnú premenu zvládol len úpravou stravy a cvičením. Stačilo päťkrát za týždeň navštíviť fitnescentrum a dopriať si proteínmi nabité raňajky. „Každé ráno som si dal proteínový drink a omeletu z ôsmych vajec,“ prezradil herec magazínu Men’s Health svoje tajomstvo.

Práve pravidelný prísun proteínov mu dodával dostatok energie a sily, aby vytrval. Bez nich by sa nikdy nemohol chváliť takouto sexi postavou. Najväčšou výhodou pre Efrona, asi ako pre každého chlapa, bolo to, že nikdy nemusel hladovať a pritom mal stále dostatok energie. Bielkoviny totiž napomáhajú spaľovaniu tukov a aj vďaka nim ich má herec v tele už len 10 percent.

Zdroj FOTO: Instagram Z.E., Disney Channel

Americký herec Zac Efron