Jesenná súťaž s Allianz – SP. Uzavretá súťaž.

Jesenná súťaž Allianz – Slovenskej poisťovne

Zapojte sa do jesennej súťaže s Allianz – Slovenskou poisťovňou a traja z Vás získajú praktický set na písanie – pero a pentelová ceruzka v elegantnom koženkovom púzdre, ktorý určite využijete v práci, v škole, na stretnutiach alebo bude vždy po ruke vo vašej domácnosti.

Súťaž potrvá do 30. novembra 2017.

Správne životné poistenie
Predvídať úraz, chorobu, smrť, invaliditu, nezamestnanosť či inú nepríjemnú udalosť nie je možné. Na tieto nečakané životné udalosti však môžete minimálne finančne pripraviť seba a svoju rodinu. Uzatvorením správneho životného poistenia ochránite seba a svojich blízkych pred rizikami, ktoré vás môžu postretnúť v tej najnevhodnejšej chvíli. V rámci životného poistenia si môžete pripoistiť aj celý rad kritických chorôb od rakoviny, infarktu, diabetes, cez sklerózu multiplex, Alzheimerovu či Parkinsonovu chorobu, až po kliešťovú encefalitídu, ochrnutie, ale aj stratu končatín či transplantáciu orgánov.

Súťažná otázka:
Viete, aký počet diagnóz pokrýva poistenie kritických chorôb od Allianz – Slovenskej poisťovne?
Správnu odpoveď sa dozviete v nedávnom online rozhovore so špecialistom Allianz – SP na životné poistenie Martinom Šiškom: https://www.lenprezeny.sk/spravna-zivotna-poistka/,
alebo priamo na stránke poisťovne: https://www.allianzsp.sk/tri-najcastejsie-ochorenia

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výuhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo „Začať„.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko „Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 30.11.2017. Traja z Vás získajú praktický set na písanie – pero a pentelová ceruzka v elegantnom koženkovom púzdre od Allianz – Slovenskej poisťovne.

Jesenná súťaž Allianz – Slovenskej poisťovne