Ikony svetových fashion weekov

Ikony svetových fashion weekov

Svetová prehliadka toho najlepšieho zo sveta módy, nielen na mólach, ale aj v uliciach je tu opäť. S ňou sa na výslnie vracajú aj ikonické mená a looky inšpiratívnych žien, pre ktoré je móda hrou. Pravidlá, ktoré rýchlo pochopíte, ak módou žijete, vám vysvetlia Alexa Chung, Olivia Palermo a Anna Dello Russo.

Alexa Chung
Britská spisovateľka a modelka má vo svojom štýle jasno. Bohémsky, pohodlný a  trochu usadlý. Tak by sa dal jednoducho definovať zapamätateľký štýl Alexy, ktorá sa ale tiež nebojí prekvapiť odvážnymi outfitmi.

Olivia Palermo
Dokonalý príklad modernej a štýlovej ženy zosobňuje Olivia. Vždy do posledného detailu zladená a perfektne upravená. Pravidelne zaujme nielen verejnosť, ale aj profesionálov z módneho biznisu. Ak sa chcete inšpirovať jej štýlom, stačí vám počúvnuť dve rady: nebojte sa jedného extravagantného kúsku v outfite a povedzte áno farbám.

Anna Dello Russo
Anna je legenda. So svojimi extravagantnými outfitmi je highlightom každého týždňa módy, na ktorom sa objaví. Vie ich ale nosiť tak, ako nikto iný. Ak vás čaká účasť na prehliadkách a chcete sa odviazať, niet lepšej inšpirácie.

Zdroj: AVE
Zdroj foto: zoot.sk, hm.com, topshop.com, pinterest.com