HUBLOT MILUJE ŽENY AJ NA SLOVENSKU!

bratislavský butik HUBLOT

Pri príležitosti slávnostného znovuotvorenia bratislavského butiku HUBLOT v majestátnych priestoroch legendárneho hotela Radisson Blu Carlton, zahaleného v tento večer do ružovej farby, predstavila značka svoju novú ambasádorku, modelku a úspešnú slovenskú podnikateľku Romanu Škamlovú.

Otvorenie zrekonštruovaných priestorov bratislavskej predajne HUBLOT situovanej v hoteli Radisson Blu Carlton, neďaleko rieky Dunaj a v blízkosti hlavných atrakcií Starého Mesta bolo naozaj veľkolepé. Okrem nádhernej kvetinovej výzdoby robili Romane Škamlovej spoločnosť pri slávnostnom prestrihnutí pásky riaditeľ značky HUBLOT Benoit Lecigne a majiteľka butiku Barbora Bergová. Exkluzívny butik s rozlohou 40 m2 navrhla spoločnosť HUBLOT na základe konceptu „Art of Fusion“, ktorý premieňa tradíciu na budúcnosť.

Kombinácia unikátnych materiálov a štýlov dodáva predajni luxus a eleganciu. Jemné odtiene šedej a čiernej dopĺňajú pop-artové maľby najznámejších dizajnov značky v žiarivých farbách.
Ako čerstvá ambasádorka sa Romana Škamlová pridala k medzinárodne uznávanej skupine ženských ambasádoriek HUBLOT: k Bar Refaeli, nádhernej izraelskej modelke, k Marii Hoefl-Riesch, trojnásobnej olympijskej víťazke a dvojnásobnej svetovej majsterke v lyžovaní z Nemecka, k Simone Halep, aktuálne svetovej tenisovej “dvojke” z Rumunska a k Chen Man, renomovanej čínskej výtvarníčke a talentovanej
fotografke.

VIP a špeciálni hostia, ako rapper Majk Spirit, riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková s modelkou a šéfredaktorkou Barborou Franekovou či stylistka Zuzana Kanisová si užili večerný koktail, ktorým ich sprevádzala známa módna televízna moderátorka Jasmina Alagič. Pozvané dámy si vo vynovenom HUBLOT butiku mohli vyskúšať jednotlivé modely hodiniek a uverejniť svoju fotografiu s originálnou foto stenou na sociálnej sieti instagram doplnenej označením #hublotloveswomen. Samotná Romana Škamlová si vyskúšala najnovší model “Spirit of Big Bang Moonphase”, v novom tvare s funkciou mesačných fáz, módnym farebným ciferníkom ozdobený ametystami. Oba tieto modeli sú k dispozícii v dvoch prevedeniach – King Gold a Titan. Navyše sú “Spirit of Big Bang Moonphase” vybavené 50 hodinovou rezervou chodu a predstavujú tak skutočne jedinečný hodinársky mechanizmus a komplikácie.

Autor: Rasťo Holubec