Hubert J.E. redizajnoval web. Pozýva vás na sekt

Hubert vás pozýva na sekt

Spoločnosť Hubert J.E. uviedla do života svoj nový web hubertsekt.sk. Okrem celkového redizajnu obsahuje bohatšie informácie o sekte, a tiež špeciálnu funkciu, ktorá vďaka prepojeniu s Facebookom umožňuje získať zľavu až trikrát 15 % na nákup v e-shope.

Nový web v sebe spája vyše 190. ročnú históriu sektu Hubert s vizuálnou eleganciou a praktickou funkcionalitou. Som veľmi rád, že prostredníctvom nášho nového webu môžeme našim priateľom a fanúšikom priblížiť nielen novinky, ale aj rokmi overené a obľúbené značky. Inovatívne im prostredníctvom nášho virtuálneho someliéra vieme odporučiť vhodný produkt pre rôzne významné životné príležitosti. A v prípade, že by pri “klikaní“ dostali chuť na konkrétny sekt, môžu si ho ihneď zakúpiť prostredníctvom nášho online shopu,“ hovorí Peter Krúpa, konateľ spoločnosti Hubert J.E.. 

Redizajn webu je ďalším miľníkom vo vizuálnej evolúcii viac ako 190-ročnej značky Hubert J.E.. Viacerými grafickými úpravami prešli etikety a fľaše kľúčových sektov v portfóliu. Zásadnejšiu tematickú vizuálnu zmenu priniesol nový letný TV spot, ktorý sa od 15. septembra predvedie v jesennej edícii.

Stránka hubertsekt.sk má byť nielen výkladnou skriňou najstarších európskych šumivých vín po Champagne. Ponúka tiež návod, ako si sekty čo najlepšie vychutnať, a ktoré sekty si vybrať podľa príležitostí, spoločnosti alebo jedla. Podrobne vysvetľuje metódy výroby šumivých vín, umenie sabráže aj ich skladovanie a servírovanie. Na stránke je tiež jeden z najkomplexnejších lexikónov o pití sektu v slovenčine.

Nový web vznikal s ľuďmi a pre ľudí, ktorí milujú sekt. Od prvých skíc až po testovanie finálnej verzie sme zapájali do tvorby zákazníkov značky. Vďaka tomu vznikol web, ktorý tu nie je len pre Hubert, ale najmä pre ľudí, ktorí si ho chcú vychutnať,“ dopĺňa Miloš Popovič, marketing manager Hubert J.E.. Web navrhla a vytvorila komunikačná agentúra Seesame.

Prípitky s facebookovými kamošmi a zľavy
Návštevníci stránky môžu získať až tri kupóny s 15 % zľavou na nákup v e-shope, ak pri príchode na stránku hubertsekt.sk využijú prihlásenie cez svoj účet na Facebooku. To im umožňuje poslať pozvánku na sekt ľubovoľnému počtu facebookových kamarátov. Za každého z prvých troch, ktorí takéto pozvanie prijmú, získajú návštevníci promo kód so zľavou 15 % na nákup v e-shope Hubert J.E.

Hubert vás pozýva na sekt