Gatta Collant na jar 2014

Jar sa tento rok v móde prejavuje živými farbami, svetlom, sviežosťou a hravosťou a presne taká je aj nová kolekcia Gatta Collant. Pančuchové nohavice, nadkolienky, podkolienky či  tenké ponožky budú v nadchádzajúcej sezóne neodmysliteľným doplnkom každého outfitu.

Okrem klasiky, Gatta túto sezónu stavila na pastely, jemné mriežkovanie a drobné vzory. Jarná Gatta žena je stelesnením nehy a jemnosti, ale vie aj prekvapiť svojou vášňou a neskrotným temperamentom. Nová kolekcia však nie je jediným februárovým prekvapením z dielne Gatta.

 

Pastelová jar

V novej kolekcii pančušiek Gatta Collant objavíte púdrové odtiene ružovej, mätovo zelenej a béžovej. Spolu s jemným mriežkovaním či ozdobami v tvare mašličky vytvárajú jedinečný dojem nežnej ženskosti. Výborne sa hodia najmä k dievčensky strihaným šatám alebo k ľahkým, vzdušným modelom. Ak neobľubujete sladké štylizácie, môžete tieto pančušky kombinovať s prísnou ceruzkovou sukňou. Pre vytvorenie drsnejšieho, ľahko rock&rollového charakteru, siahnite po oblečení s vybíjanými aplikáciami.

 

Dokonalá línia

V novej kolekcii nájdete taktiež moderné geometrické vzory či drobné kvetinové motívy zoradené do rovnej línie, ktoré opticky predlžujú nohy. Novinkou sú aj pančušky posiate malými srdiečkami. Takéto modely sú ideálne pre romantičky so štíhlejšími nohami.

 

Nadčasová klasika

Nechýbajú ani klasické modely pančuchových nohavíc, ktoré sú obľúbenou voľbou mnohých žien. Elegantné a hladké, zdobené jemnými vzormi na lýtkach alebo s motívmi imitujúcimi šev na zadnej strane nohy. Na svoje si prídu nielen ženy, ktoré preferujú jednoduchosť, ale aj temperamentné ženy, ktoré rady kombinujú rôzne štýly.

 

Girl-up v jarnom vydaní

Pančuchy Girl-up, zdobené drobnou čipkou, imitujú podväzkové pančušky. Sú jemné a sexi zároveň. Každou sezónou získavajú na popularite, najmä medzi mladými ženami, ktoré majú rady hravosť a módne experimenty.

 

Valentínske prekvapenie od Gatta

Gatta na piatkové popoludnie (14.2.) pripravila pre svoje zákazníčky valentínske prekvapenie. Dámy, ktoré v tento deň zavítajú do blízkosti našich predajní dostanú od šarmantného Gatta gentlemana malú pozornosť. Ani páni neobídu naprázdno – obdarujeme ich darčekom, ktorý môžu venovať svojim nežnejším polovičkám.