Flirtujte so svojím partnerom…

Obliekate sa štýlovo, sexi, len keď máte dohodnutý večer s kamarátkami? Alebo sa „nahodíte“ len vtedy, keď vás váš partner chce pozvať na romantickú večeru? A čo tak obliecť sa zvodne a takto čakať svojho partnera doma? Zvádzajte vlastného partnera a oživte si vzťah aj takouto „hrou“.

Je flirtovanie pre vás už stratený pojem? A prečo si to nezopakovať? A rovno s vlastným priateľom? Ak máte dlhoročný vzťah, alebo sa dostávate do rutiny, je na čase vziať to do svojich rúk a vrátiť sa do čias minulých, keď boli začiatky sladké, romantické a celý svet patril len vám dvom.

Trávili ste spolu veľa času, lebo taká bola chuť a teraz sa to akosi vytráca? Zmeňte to! Príťažlivosť a iskra sa vo vzťahu musia opäť obnoviť a vy k tomu môžete pokojne dopomôcť. Prečo sa krásne a sexi oblečiete len vtedy, keď máte stretnutie s kamarátkami? Oblečte sa takto, aj keď si so svojím partnerom vyjdete na kávu…Uvidíte, ako z vás nespustí oči a budete sa mu zdať ešte viac atraktívna a sexi…Jednoducho, baľte svojho partnera a opäť sa vrátite do čias, kedy to medzi vami bolo dynamické a akčné. Flirtovanie môže byť zábavné, a zároveň účelné, pokiaľ to vás vzťah oživí.

Ženy sú rafinovanejšie ako muži a občas musia vziať veci do vlastných rúk. Flirtovať s vlastným priateľom môže byť skutočne zábavné…Vašou výhodou je, že viete, čo naňho platí a čo do dokáže priviesť „do varu“. Či už pôjde o zvodný pohľad v zvodných šatách, alebo o flirtovanie cez dotyky, či na svojho priateľa vymyslíte niečo iné, je to na vás. Vzťah sa môže oživovať rôznym spôsobom, tak prečo nechať vzťah vyšumieť do stratena? Občas nám chýba od partnera obyčajný dotyk, možno mu len treba naznačiť, po čom túžite a možno si ho treba len „vziať“.

Zvádzanie je ženské a k tomu zvádzať vlastného partnera priam dovolené. Pošlite mu cez pracovný deň šťavnatú správu, nechajte mu doma odkaz, kde si vás nájde…Oblečte sa okúzľujúco a všetky pohľady venujte len jemu. Vráťte sa do fyzického kontaktu obyčajnými a pritom tak dôležitými dotykmi hocikedy a hocikde. Nezabudnite ani na dlhý očný kontakt, kde si budete pozerať hlboko do očí. Objímajte sa letmo a s dotykmi pokračujte. Iskra sa vráti a vy budete vo vzťahu šťastnejšie a spokojnejšie.

Súčasťou flirtu je aj obyčajný a pritom tak vzácny úsmev. Nezabudnite sa usmievať a smiať sa so svojím drahým. Nech vo vás vidí uvoľnenú, pokojnú ženu, s ktorou sa cíti výnimočne a spokojne.

Foto: http://www.cosmo.ph/images/articles/article/Dating/flirting-bar-main.jpg