Durex tento rok inšpiruje páry, aby zrušili staré klišé

Snáď nikoho neprekvapí, že Deň svätého Valentína sa stal pre mnohých z nás ohraným. Nový prieskum uskutočnený značkou Durex1 vo Veľkej Británii jasne ukázal, že takmer polovica (49 %) opýtaných sa na Valentína nikdy netešila, a 40 % dokonca povedalo, že oslavy spojené s Valentínom pre nich predstavujú prílišné klišé. Sme rovnakí ako Briti?

Pozrime sa, čo robia pre to, aby sa z nudnej rutiny vymanili. Zdá sa, že nič moc. Šokujúcich 64 % sa na 14. február neteší, pretože je „príliš komerčný,“ iba štvrtina párov chce niečo podniknúť a len pätina plánuje kúpiť svojmu partnerovi kvety.

Hoci máme pocit, že našej polovičke dlhujeme všetky tie nadčasové, ale únavné tradície, 43 % britských párov povedalo, že sa chcú zbaviť klišé a urobiť niečo iné. Durex je toho názoru, že tento rok je rokom zrušenia nudných kytíc a večerí v ten veľký deň V.

Expertka na sex a vzťahy pre značku Durex Alix Fox vie, že zostať pri rutine pozdravov a čokolád môže byť dosť nudné: „14. február by mal byť tým najromantickejším dňom roka, ale bohužiaľ sa môže veľmi rýchlo premeniť na 24 hodín predvídateľného sklamania. Nový výskum uskutočnený značkou Durex ukazuje, že tretina Britov chce vo vzťahu viac spontánnosti. Tak prečo sa nezbaviť všetkých Valentínskych klišé? Koniec nezmyselným medvedíkom a iným hlúpostiam!

Tretina opýtaných chce tohto Valentína vyskúšať s partnerom niečo nové, ale pritom si ho užiť v pohodlí domova. To je skvelá príležitosť pre hry v spálni – ale momentálne má takéto plány len 15 % obyvateľov Británie. Durex preto vydal príručku, v ktorej nájdete nápady, ako nahradiť valentínske stereotypy novinkami. Môžete si tak vytvoriť Valentína, na akého budete s radosťou spomínať. Inšpirujte sa!

Zabudnite na čokolády a bomboniery a použite svoju kreativitu na vytvorenie vlastných nerestných tradícií! Začať môžete nákupom škatuľky tridsiatich individuálne zabalených čajových vrecúšok. Na lístok každého z nich napíšte krátku správu, takže váš miláčik bude môcť začať každé ráno po celý nasledujúci mesiac milou správou. Označte písmenom X všetky miesta v dome, kde chcete, aby vás partner vášnivo bozkával alebo sa s vami miloval, a vytvorte tak doslova bojovú hru o poklad.“

Takmer tretina obyvateľov Británie (28 %) chce na Valentína viac vášne, a pätina (20 %) by k posilneniu romantiky dokonca rada dostala od svojej polovičky bielizeň alebo sexuálnu hračku. Ako ste na tom vy? Inšpirujte sa na www.durexsk.sk. Nájdete tu tipy a odporúčania produktov, aby sa z Valentína stal deň, na ktorý ani jeden z vás nezabudne!

Pre viac informácií o kompletnom rade výrobkov Durex, zahŕňajúci kondómy, lubrikačné gély pre potešenie a hračky, navštívte www.durexsk.sk