Móda a štýl

Jar v znamení ležérnej elegancie

Môžete sa s ňou stretnúť pri chystaní sa na párty, v magazínoch aj pri hľadaní vlastného módneho štýlu. Je neskutočne univerzálna a pristane naozaj každému.
Milé dámy, taká je ležérna elegancia.

Prepojenie štýlov
Je to trend, ktorý je kombináciou dvoch rozdielnych módnych štýlov. Na jednej strane ide o ležérny štýl, ktorý obsahuje voľné strihy, univerzálne typy oblečenia, tenisky, či mokasíny. Nemá prísne pravidlá a základom je pohodlnosť. V prípade elegantného prvku však ide o presný opak. Elegancia miluje dokonalosť, kombinuje  ženské prvky, ako vysoké podpätky, slim nohavice či sukne. Materiály sú luxusné, strihy premyslené a farby neutrálne.

Ležérna elegancia – ako kombinovať jednotlivé kúsky?
Kľúčom je nájsť zlatú strednú cestu. Zobrať si z oboch štýlov to najlepšie, čo vám najviac vyhovuje a v čom sa cítite dobre. Výsledkom bude upravený a uhladený outfit, ktorý podčiarkne jedinečnosť nositeľky. Veľmi ľahko si ju vytvoríte zo základných kúskov vo vašom šatníku. Sústreďte sa hlavne na kombinácie ako napríklad nohavice, sako a mokasíny alebo jednoduchý outfit s lodičkami. Odetá do ležérnej elegancie môžete vyraziť na párty, rande či pracovné stretnutie. Štýl podčiarkne krásu aj bez toho aby ste sa cítila nepohodlne , či upäto,  rozhodne vám tiež pomôže zanechať ten správny dojem.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: 
pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Zara, zanela.sk, Stradivarius, asos.com,

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top