Cesta k žiarivej a zdravej pleti. Ukončená súťaž!

Cesta k dosiahnutiu žiarivej pleti vedie cez pravidelné skincare rituály. To, že by sa mala starostlivosť o pleť meniť aj so striedajúcimi sa ročnými obdobiami už nie je žiadnou novinkou.

 

S prichádzajúcim letným obdobím totiž naša pleť potrebuje vysokú dávku hydratácie a ochranu pred samotnými slnečnými lúčmi. Všetci totiž túžime po dokonalej pleti. Niektoré z nás sa jednoducho s krásnou pleťou narodili, niektoré bojujeme s akné, pigmentáciami či stratou elasticity. Avon preto prichádza s vyskladanou skincare rutinou v jednoduchých 5 krokoch, ktoré vás k žiarivej a hlavne zdravšej pleti privedú raz-dva.

Rozžiarujúca zlupovacia pleťová maska s čiastočkami zlata

Dôkladne vyčistená pleť si priam žiada ďalší krok v podobe pleťovej masky, ktorá okamžite prinavráti vašej pleti žiarivý a oslnivý vzhľad. Čiastočky zlata, ktoré sa v nej ukrývajú zabezpečia, že budete mať pleť ako bábika.
Objem: 75 ml, Bežná cena: 8,90 €

 

Rozžiarujúca tonizujúca pleťová voda s vitamínom C a kyselinou glykolovou

Rozžiarujúca pleťová voda s bohatou dávkou vitamínu C pleť dokonale hydratuje a dodá pleti potrebnú dávku energie. Vďaka kyseline glykolovej bude pleť príjemne osviežená, čistá a rozjasnená, čo ju pripraví na nanesenie ďalších produktov.
Objem: 200 ml, Bežná cena: 7,90 €