Bodkované leto

Bodkované leto

Bodky patria medzi top módne trendy a rozhodne sú v kurze aj toto leto. Investovať do bodkovaného kúsku sa oplatí, keďže patria medzi nesmrteľné trendy, ktoré sa stále vracajú.

Obrovský boom zažili bodky v roku 1835, keď sa tanec polka stal jednou z najobľúbenejších súčastí všetkých tanečných večierkov a zábav. Bodky tu skrátka nemohli chýbať. Nielen tanec, ale aj vzor absolútne ovládli svet a okamžite sa dostali do povedomia najširšej spoločnosti. Napriek tomu, že polka ako tanec čoskoro prestala byť horúcim hitom, „polka dots“ alebo bodky naďalej zostali v našich šatníkoch. A aký kúsok by vám rozhodne nemal chýbať v šatníku?

Veľké, malé, najmenšie…
Akékoľvek bodky vyzerajú nadčasovo a vhodne pre každú z vás, a ak sú hlavne v nestarnúcej čiernobielej či červenej kombinácii. Môžete ich nosiť nosiť naozaj na čomkoľvek. My milujeme napríklad klasické šaty s bielymi bodkami v perfektnom strihu, ktorý lahodí postave. Práve takýto model sa vám v šatníku nestratí a vynosíte ho na všetky príležitosti. Nezabudnite však k oblečeniu dodať hravé a farebné detaily, ktoré outfit vhodne doplnia. Perfektnou voľbou sú napríklad farebné lodičky alebo nápaditá kabelka. Veľkým trendom sú aj šatky na kabelkách a ruksakoch. Jednoznačne oživia klasickú čiernu tašku a dodajú jej nádych elegancie.

A nezabudnite ani na plavky! Trendom letnej sezóny sú samozrejme aj bodky na plavkách. Pôsobia hravo a vytvoria vám ten pravý letný dievčenský look.

 

Zdroj: Nina Murárová

Ilustračná fotografia: Pineterst.com
Galéria: Twinset, La Femme, Pietro Filipi, cellbes.sk, Zara, Kara