Naše tipy

Bezdrôtové = pohodlné, vodeodolné a praktické

Novinky od Datart

Nebaví vás pri vysávaní zakopávať o kábel a obiehať zásuvky? Chcete si bezpečne oholiť nohy alebo fúzy vo vani? A keď sa vyberiete na cesty, oceníte, že nemusíte byť na zásuvke závislí? Vitajte v spoločnosti inteligentných a praktických prístrojov, ktoré môžete používať bezdrôtovo.

Stačí ich nabiť a potom už si len užívať ich flexibility. “Najväčšou výhodou bezdrôtových spotrebičov je, že je ich používanie všeobecne pohodlnejšie. Pomocou bezdrôtového vysávača zvládnete upratovanie rýchlejšie a ľahšie, ocenia ho napríklad mamičky malých detí pri každodennom upratovaní alebo majitelia domácich miláčikov. Niektoré bezdrôtové epilátory a holiace strojčeky môžete tiež využiť na mokré holenie, ktoré je k pokožke šetrnejšie a menej bolestivé. A napríklad bezdrôtové slúchadlá majú tú výhodu, že nemajú kábel, ktorý by ste mohli zlomiť alebo sa do neho zamotať,” opisuje Iva Pavlousková, tlačová hovorkyňa Datartu.

Pri nákupe si spočítajte, či vám napríklad vysávač na podlahu alebo na okná vystačí na upratovanie celého domu či bytu. Niektoré sa nabíjajú dlhé hodiny a deliť upratovanie na dve časti sa chce asi málokomu. “Výrobcovia s tým ale samozrejme počítajú a svoje prístroje konštruujú tak, aby s nimi majiteľ mohol bez ťažkostí upratať všetko, čo potrebuje, na jedno nabitie. Iné bezdrôtové zariadenia, napríklad holiace strojčeky, tiež ponúkajú funkciu rýchleho nabitia v rádoch minút,” dopĺňa Iva Pavlousková.

Epilátor Philips Advanced BRE65000Bezdrôtové = pohodlné, vodeodolné a praktické
Môžete ho použiť na nohy, telo i tvár, súčasťou balenia je zastrihávacia hlava a nástavec pre oblasť triesel, holiaca hlava a zastrihávací hrebeň i nástavec na tvár a citlivé partie. Špeciálny nástavec pri epilácii napína pokožku a prístroj je tiež vybavený peelingovou kefkou, ktorá pokožku zbaví odumretých buniek. Masážny vankúšik ju potom zasa skvele uvoľní. Môžete ho používať nasucho aj namokro, pokojne vo vani alebo sprche – teplá voda epiláciu uľahčuje, pretože uvoľňuje vlasové folikuly aj póry pokožky a celý proces je tak bezbolestný a efektívnejší. Po plnom nabití (1,5 hodiny) dokáže pracovať až 40 minút. Cena je 109,99 €.

Produkty kúpite v kamenných predajniach Datart alebo na www.datart.sk.

 

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top