Autentický, skutočný, jedinečný! ORION Ateliér

Atelier Orion

Rok 2020 je pre mnohých z nás prelomový, rovnako tak ako pre značku ORION. Tento rok si začíname písať nový čokoládový príbeh. Príbeh novej značky ORION Ateliér, ktorá zosobňuje NAŠE UMENIE ČOKOLÁDY.

 

V ORION Ateliéri staviame na tradičných chutiach spoločne s unikátnu kombináciu ingrediencií a kakaovo vyváženej chuti čokolády ORION. Prinášame tak neobyčajný zážitok z čokolády presne tak, ako to máme my Česi a Slováci radi. Ingrediencie v ORION Ateliéri zostávajú ingredienciami. Nevyumelkované, prirodzene krásne vo svojich malých nedokonalostiach. Neskrývame je, pretože pravosť surovín je tým najdôležitejším. U nás nestretnete majstrov v snehobielych zásterách, a aj napriek tomu tu vznikajú majstrovské kúsky. Naši čokolatiéri sú majstri svojho oboru, robia to s ľudskou tvárou, poctivo a remeselne. Do ich umenia môže nahliadnuť každý svojou návštevou ORION Ateliér obchodu, ktorý sa nachádza na Jungmannovom námestí v Prahe www.orionatelier.cz

Cieľom celej valentínskej kampane je predstaviť výnimočný koncept praliniek ORION Ateliér – s témou umenie vyznať lásku-čokoládové pralinky sú unikátneho tvaru a jedinečných príchutí s viditeľnými ingredienciami a jemnou náplňou. Prvotriedne ingrediencie v kombinácii s kvalitnou čokoládou, to bolo pre nás inšpiráciou pri vytváraní ORION Ateliér praliniek. Starostlivo zladenú kolekciu chutí s jedinečným chuťovým zážitkom.

 

  • Krehký oriešok. Je to čisté šťastie ochutnať najjemnejšie mliečnu čokoládu s lieskovo-orieškovou náplňou a krehkými kúskami lieskových orieškov.
  • Jemný karamel. Bozk s chuťou karamelizovaných mandlí a slaného karamelu v nečakanej kombinácii s jemnou horkou čokoládou.
  • Voňavé kakao. Nechajte sa rozmaznávať chuťou kráľovskej ganache náplne s intenzívnou horkou čokoládou s chrumkavými kakaovými bôbmi zaliate v jemnej mliečnej čokoláde.
  • Svieža malina. Čistá vášeň, to je sila horkej čokolády v kombinácii s vôňou a prenikavou chuťou malín, ktorá je jednoducho dokonalá.

 

ORION Ateliér je nová prémiová značka čokolád ORION, ktorú v roku 2020 uvádzame na český a slovenský trh. 

Čokoládu ORION vyrábame s láskou a úctou k tradícii a poctivému remeslu už viac ako 115 rokov. Jeho hviezda ORION na nás svieti v rovnakej podobe už takmer sto rokov. Spomínate si ešte na kúzelný animovaný príbeh z čokoládového mestečka? Swingová pieseň v podaní Ondreja Havelky nás vťahuje do rozprávkového sveta, ktorý svojou atmosférou pripomína „staré zlaté časy“ a odhaľuje nám tradíciu umenie výroby čokolády, na ktorú sme právom hrdí. Čokoláda ORION je už dlhé desaťročia súčasťou nášho života. Má svoje miesto v našich spomienkach na detstvo, je malým potešením vo všedných dňoch a aj darčekom a odmenou vo slávnostných chvíľach.

Zdroj: Miriama S.