Ako zistíte, kde v dome sa vám bude spať najlepšie?

geopatogénne zóny

Hovorí sa „všade dobre, doma najlepšie“, ale ani vo svojej domácnosti sa nemusíme vždy dobre vyspať, práve v našej pracovni môžeme byť najmenej kreatívni a v obývačke, určenej na oddych môžeme cítiť práve ubíjajúcu únavu. Môžu za to .

Nachádzajú sa všade okolo nás. Vznikajú na miestach, na ktorých dochádza k poruchám elektromagnetického vlnenia v dôsledku narušenia zemskej kôry, či už kvôli zemetraseniu alebo iným faktorom. Geopatogénne zóny majú svoje energetické vyžarovanie, ktoré ovplyvňujú naše zdravie, výkonnosť, sústredenosť, vnútornú pohodu. Ich pôsobenie pociťujú najmä senzibilnejší ľudia a mimoriadne silno naň reagujú zvieratá.

Možno ste to zažili pri hľadaní podnájmu alebo vlastného bývania. V niektorých bytoch, hoci veľmi pekných, ste sa už po prekročení prahu cítili zle, pričom ste svoj nepokoj nevedeli ani presne opísať, ani presne odôvodniť. Niektorí si skúsenosť so zlou „atmosférou“ izby priniesli z dovolenky. Napriek pohodlnej posteli sa celý týždeň nevyspali. Iní si nevedia vysvetliť, prečo ich vždy po príchode do práce rozbolí hlava a prestane ich bolieť v momente, keď sa od miesta,  na ktorom sedia, vzdialia. Na vine sú s najväčšou pravdepodobnosťou negatívny vplyv geopatogénnych zón, ktoré zasahujú práve spomínané miesta.

K harmonizácii spálne, pracovne, pracoviska niekedy pomôže už aj to, keď si popresúvate  jednotlivé kusy nábytku. V tomto smere vám poradia „prútikári“, odborníci na geopatogénne zóny, ktorí vám ich presne lokalizujú, odmerajú a poradia akými materiálmi alebo inými úpravami môžete premeniť svoj domov alebo kanceláriu na miestnosť, v ktorej sa budete cítiť dobre.

Pomôžu vám však aj vaše domáce zvieratá. Ak práve rozmýšľate, z ktorej miestnosti vo vašom novom byte urobíte spálňu, hľadáte miesto, na ktorom sa zaručene dobre vyspíte alebo miesto, na ktorom budete vždy pracovne kreatívni, poraďte sa so svojim psom alebo mačkou. Jednoducho, tam kde sa uloží váš pes, tam sa uložte aj vy. Psy si vyhľadávajú zdravé zóny, miesta, na ktorých nehrozí negatívne pôsobenie geopatogénnych zón. Mačky, naopak, sa vyvaľujú a spia bez pohnutia práve na narušených zónach, obľubujú práve miesta, na ktorých sa vy budete zaručene cítiť zle.

Títo „odborníci na harmóniu v domácnosti“ by ste mali nechať, aby preskúmali najmä vašu obývačku. Podľa prieskumu je práve toto najvyužívanejšia miestnosť v dome. Až 62 % Slovákov uviedlo, že sa tam zdržiava najčastejšie a najradšej. Hlavným dôvodom je prítomnosť televízie a počítača v obývačke, ale magnetom obývačky sú v nie poslednom rade ostatní členovia rodiny, s ktorými sa práve tam stretávame po dlhých uponáhľaných dňoch. Na druhom mieste rebríčka „Top miestnosti“ v našich domovoch je kuchyňa (16 %), nasleduje spálňa (9 %) a detská izba (7 %).

Autor: Alžbeta

geopatogénne zóny