Ako sa štýlovo popasovať s premenlivým počasím

Jar je dúfame už pomaly  za rohom, no počasie je v týchto dňoch ešte pomerne chladné a najmä premenlivé. To znamená, že je práve teraz ten správny čas siahnuť teplejších úpletových kúskoch z vášho šatníka

Jar je dúfame už pomaly  za rohom, no počasie je v týchto dňoch ešte pomerne chladné a najmä premenlivé. To znamená, že je práve teraz ten správny čas siahnuť teplejších úpletových kúskoch z vášho šatníka, ktoré sú nielen štýlove, ale  vás aj príjemne zahrejú.

 

Svetre na každú príležitosť
Svetre hrubšie kardigány sú perfektnou voľbou pre sychravejšie dni. Dajú sa štýlovo nakombinovať  tak, že nimi môžete nahradiť aj samotný kabát. Sú pohodlné a  budete sa v nich cítiť vždy komfortne. Krásne zahrejú a navyše sa dajú perfektne skombinovať s opaskom a tým doladiť celý outfit.. Ďalšou variantov namiesto kabáta  je úpletová či kožušinová vesta prehodená cez ľahšiu koženú bundičku. Rozhodne odporúčame vyskúšať!

 

Úpletové šaty
Počas týchto chladných dní obľubujeme najmä hrejivé materiály. Úpletové šaty sú veľmi príjemné na chladnejšie dni, oceníte ich najmä ako elegantný kúsok vhodný aj do práce. Šaty vás nielen zahrejú, ale dodajú vám aj ten správny šmrnc. Sú užasne štýlové, sexi a k tomu  všetkému aj veľmi praktické. Hrejivý materiál vám zabezpečí príjemný pocit počas chladnejších dní a navyše ich ľahko skombinujete napríklad s aj s pančuškami a vysokými čižmami.

Úpletové kúsky sú ideílnou voľbou hlavne počas striedanie sezón.Dokážete pomocou nich vytvárať vrtsvené outfity a teda hravo a najmä štýlovo odolávať náhlym zmenám počasia.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, cellbes.sk, Pietro Filipi, Kara,