Ako baletka

Ťažko povedať, čím nás tak fascinujú. Je to tým ako krehko vyzerajú alebo tým, čo všetko dokážu so svojim telom? Alebo je to skrátka súhrn toho všetkého, ktorý v nás vyvoláva pocit krásna. A ten v nás zas vyvoláva pocit fascinácie, určite aj štipku závisti a snívania. Predstavujeme si aké by to bolo stáť na javisku a v naškrobenej sukničke si nechať diktovať od orchestra. Stať sa baletkou je asi pre väčšinu z nás nereálne. Čo však reálne je, nechať sa inšpirovať ich outfitmi…

Vrstvenie

Je to jeden zo základných symptómov oblečenia tanečnice. Trikot alebo body, na tom rozťahané tričko a navrch prehodiť buď bundu alebo hrubú a pohodlnú mikinu. Voľné tepláky alebo nohavice so spusteným sedom sú úplne ideálne. Poprípade aj legíny, ktoré nielenže nechajú vyniknúť postavičke, ale zároveň vytvoria kontrast k navrstvenému vrchnému dielu.

Pohodlne aj elegantne

Na nohy patria samozrejme pohodlné tenisky, ktoré sú ešte stále horúcim trendom číslo jedna. Zaujímavo vyniknú aj lodičky alebo topánky na podpätku. A samozrejme nesmú chýbať štucne. Pekne zrolované okolo kotníkov, tie ostanú pekne v teplúčku a navyše budú mať cool ozdobu.

Veľké finále

Tým je samozrejme sukňa. Tylová. Krásne nariasená, navrstvená, ľahučká. Výborne vynikne najmä v kontraste. Vyskúšajte k nej doladiť čierne gladiátorky a koženú bundu. Tenisky v tejto kombinácii rovnako stoja za hriech. Ak razíte elegantnú cestu, rozhodne lodičky, ale v tom prípade si do nej zapravte rozťahané a tričko.

Zdroj: styleandfashion.blogosfere.it, www.click-italia.com, www.leiweb.it, pinterest