Aj citlivá až extrémne citlivá pleť si už môže dopriať kvalitný peeling

Vďaka francúzskym laboratóriám Rexaline si už aj citlivá až veľmi citlivá pokožka môže konečne dopriať peeling bez strachu z podráždenia a začervenania, ktoré môžu byť spôsobené tradičnými guľôčkovitými časticami. Novinka – hodvábne jemný Delicate Peeling používa patentovanú technológiu Derma Sensitive Complex, ktorá vašu citlivú pleť vypne, omladí a rozžiari o 90%, začervenanie u citlivej pleti ustúpi o 42%.

PATENTOVANÁ SENSITIV TECHNOLÓGIA S KOMPLEXOM: KYSELINY  HYALURÓNOVEJ + BIO AMINOACIDOV v kombinácii s minerálmi

Vďaka francúzskym laboratóriám Rexaline si už aj citlivá až veľmi citlivá pokožka bude konečne schopná dopriať peeling bez strachu z podráždenia a začervenania, ktoré môžu byť spôsobené tradičnými guľôčkovitými časticami. Delicate Peeling od Rexaline neobsahuje AHA ani abrazívne častice. Enzýmy derma formuly sa uvoľňujú v prirodzenom kontakte s pokožkou, aby sa odstránili všetky nečistoty, ktoré sa v nich usádzajú. Prínosom technológie Derma Sensitive Complex obohatenej o aktívnu zložku Kombuchka je aj enzýmom zvaný Keratoline, tento veľmi jemným spôsobom zaisťuje účinnosť klasického peelingového čistenia a zároveň ponúka mäkkosť ošetrenia. Jeho krémová textúra a jednoduché nanášanie sa zmenia na hodvábny olej pre absolútne pohodlie: 1 až 2 krát týždenne v tenkej vrstve na celú tvár, čím sa vyhnete oblasti očí. Nechajte pôsobiť 5/10 minút a potom opláchnite čistou vodou.

Dokonale odstraňuje všetky nečistoty
Čistí do hĺbky
Obnovuje kožnú bariéru aj citlivej kože
Obnovuje pokožku pre jednotnejšiu pleť
Oživuje prirodzenú žiaru pleti
Maximalizuje účinnosť rituálnej starostlivosti (sérum, krém …)

Balenie 30 ml, info o cene v parfumériách Marionnaud alebo na www.marionnaud.sk

Produkty fungujú ako ochranný štít.

 

Chráňte svoju citlivú pleť so špičkovými produktmi francúzskej značky Rexaline

Patentovaná technológia Sensitive v kozmetike Rexaline Derma  s kyselinou hylaurónovou okamžite ukľudňuje, vyživuje a bojuje proti vráskam. Harmanček a prírodné oleje vyrovnávajú rovnováhu v pleti a predchádzajú začervenaniu.  Hypoalergénna formula bez obsahu parabénov, silikónov a alkoholu spolu s minerálmi obnovujú kožnú bariéru predovšetkým veľmi citlivej pleti. … krém na tvár s vysokou toleranciou, exkluzívne riešenie pre hyper reaktívnu pleť, spája účinnosť s pocitom komfortu po celý deň.

Upokojujúce sérum proti začervenania pleti Rexaline Derma
SOS sérum s ochrannou bariérou, zmierňuje pocity nepohodlia a viditeľne znižuje začervenanie. Bohaté na minerály a stopové prvky, obnovuje energiu a vitalitu pokožky, ktorá je poškodená nepriaznivými vonkajšími faktormi. Obsahuje antioxidant Vitamín E, ktorý pleť omladzuje a pomáha obnoviť kožnú bariéru.
Pleť je upokojená, dokonale hydratovaná, pokožka je žiarivá a pleť zjednotená.
Krém je hypoalergénny. Bez parabénov a silikónov. Neobsahuje alkohol.

 

Ako obväz pre hyper-reaktívnu pleť, tento krém na tvár s vysokou toleranciou poskytuje okamžitú úľavu: znižuje pocity pálenia, tesnosť a sčervenanie. Účinnosť proti starnutiu vzorca je posilnená pôsobením silného regenerujúceho glykoproteínu: opravuje, vyživuje a trvalo zvlhčuje. Koža je upokojená a regenerovaná v hĺbke, pre pocit pohodlia po celý deň. Hypoalergénna formula bez obsahu parabénov, silikónov a alkoholu, ktorá poskytuje okamžitú úľavu: zvláčňuje a je znášanlivý bez zníženia účinkov. Vyživuje – hydratuje a chráni pred vonkajšími podráždením. Okamžite zmierňuje podráždenia a pocit pálenia a redukuje začervenanie. Obnovuje aj tú najcitlivejšiu pleť v rámci každodennej starostlivosti proti starnutiu.

Zloženie bez parabénov, bez silikónov. Pre citlivú pleť a pre všetky typy pleti.

 

 

 

Zdroj: Katka B.