ZOOT zvíťazil v prestížnej súťaži ShopRoku 2016!

ZOOT zvíťazil v prestížnej súťaži ShopRoku 2016!

ZOOT obstál v obrovskej konkurencie e-comerce konkurencie na Slovenskom trhu! Výsledky ôsmeho ročníka súťaže ShopRoku 2016, ktorú vyhlasuje Heureka, sú jasné. Slovenský ZOOT sa postavil na stupienok víťazov k takým gigantom akými sú Mall.sk alebo Notino.sk.

Víťazné e-shopy boli ocenené na slávnostnom odovzdávaní cien, ktoré prebehlo v Bratislave. Aj tento rok súťažili e-shopy v troch kategóriách: Cena Kvality, Cena Popularity a Cena Heureky, ktorá je udeľovaná na základe hodnotenia odbornej poroty.

Najinovatívnejší e-shop
ZOOT získal cenu Heureky, o ktorej rozhodla porota zložená z osobností slovenskej a českej e-commerce. ZOOT.sk bol vyhlásený za najinovatívnejší e-shop roku 2016: „Tento nový koncept internetového nakupovania sa na Slovensku teší veľkej obľube. Profesionálny prístup k zákazníkovi, férovosť a možnosť si tovar vyskúšať rozhodli o udelení tejto ceny,“ vysvetlil šéf Heureky Tomáš Braverman, ktorý bol zároveň aj jedným z členov tejto poroty.

Motivácia do budúcnosti
„Cenu si nesmierne vážime a celý tím ZOOTu z nej má obrovskú radosť“, uviedla country managerka Jana Kutlíková. „Zároveň je pre nás každé ocenenie záväzkom neustále zdvíhať laťku vyššie a robiť veci s nadšením, inovatívnosťou a s ohľadom na každého jedného zákazníka“, dodáva.

ZOOT zvíťazil v prestížnej súťaži ShopRoku 2016!