Jemný s citrusovým nádychom aj pikantný so zázvorom – vychutnajte si čaje TEEKANNE s bazovým kvetom

Aj vy milujete bazovú limonádu a už sa nemôžete dočkať kríkov obsypaných bielymi voňavými kvetmi? Ešte než sa naplno rozbehne sezóna a čierna baza sa rozvonia v parkoch a uliciach, užite si jej nezameniteľnú arómu prostredníctvom čajov TEEKANNE. Vyberať môžete medzi sviežim ovocným TEEKANNE Garden Selection a intenzívnym TEEKANNE Zázvor & černý bez z radu World of Ginger. Ktorý bude vaším favoritom?

 

Svieži, voňavý, jemný, na prvé ochutnanie očarujúci. Presne taký je čaj TEEKANNE Garden Selection. V lahodnej čajovej zmesi si vychutnáte kombináciu sladkého jablka, pomarančovej kôry, bieleho ibišteka, voňavej bazy
a osviežujúceho citróna. Lahodnou šálkou horúceho čaju TEEKANNE Garden Selection môžete začať svoje ráno alebo si ho môžete počas teplých dní dopriať aj v ľadovej podobe.

Pokiaľ túžite po výraznejšej chuti, ktorá vás okamžite preberie a povzbudí vaše zmysly, siahnite po čaji z radu World of Ginger. Zázvorová vzpruha TEEKANNE Zázvor & černý bez v sebe snúbi intenzitu zázvorového koreňa
a charakteristickú arómu bazy čiernej. Ďalšie chuťové vrstvy čaju dodáva sladké drievko alebo citrónová tráva.
A hoci je zázvor obľúbený pre svoje prehrievacie účinky, skúste si aj TEEKANNE Zázvor & čierna baza nachystať nastudeno a vychutnať si ho ako osviežujúci nápoj, rozhodne nebudete ľutovať.

Zdroj: TEEKANNE