ZOOT prináša Dorothy Perkins

Britská módní značka Dorothy Perkins, ktorá vznikla už v roku 1909, má v súčastnosti vo Veľkej Británii viac ako 600 poboček. Odtiaľto sa rozšířila do celého sveta – 120 obchodov otvorila tiež v Afrike, Amerike, Ázii a vo zvyšku Európy. Spolupracuje napríklad so Zalandom a v UK má veľmi silnépostavenie.

Mometnálnesi túto, vo svete obľúbenú značku budete môcť kúpiť aj na ZOOTe, najväčšom slovenskom online obchode s módou. k dostání také na ZOOTu, největším českém online obchodě s módou.

Dorothy Perkins prinesie na Slovensko svieže kolekcie plné jednoduchých ženských strihov, ale aj farebnejších kúskov s potlačou pre odvážnějších. Vyznačuje sa širokým sortimentom oblečenia, nejnovšími trendami a dostupnou cenou.

Pôvodne sa Dorothy Perkins věnovala predaju spodného prádla a pančušiek. Postupne se jej sortiment rozšíril tiež o kabelky, obuv, doplnky a oblečenie.

Značka Dorothy Perkins je zameraná na ženy 30+. Ich kolekcie sú veľmi osobité, často v štýle formal wear. Niektoré modely budú k dispozícii až do veľkosti 50 a do budúcnosti uvažujeme a plnohodnotné rozšírenie o kúsky pre plnosťíhle dámy,“ hovorí Kamila Říhová, riaditeľka nákupu v ZOOTe.