ŽIARA A LESK

Wella Professionals OIL REFLECTIONS

NOVINKA, ktorá rozšírila rad ošetrujúcich výrobkov pre lesklé a žiarivé vlasy s názvom OIL REFLECTIONS  zahŕňa šampón, kondicionér, masku, olej a špeciálny elixír s anti-firizz účinkom.

Výrobky nového produktového radu obsahujú výťažky vzácnych olejov a bieleho čaju a sú doplnené podmanivou vôňou inšpirovanou orientom, ktorej základom je pižmo, céder a vanilka. Sú určené pre všetky typy vlasov, dodávajú neuveriteľný lesk a žiaru a navyše ochraňujú vlasovú kutikulu.

Odporúčame na domáce použitie, ale najmä ako nový sortiment pre kadernícke salóny, ktoré už objavili výhody farbenia s profesionálnou farbou na vlasy Illumina Color, keďže novinka Oil Reflections úžasne znásobí lesk a žiaru tejto farby a dodá vlasom nádherné žiarivé odlesky.

Wella Professionals OIL REFLECTIONS

Tip: Olej z nového produktového radu je multifunkčný a je vhodný na použitie samostatne alebo aj v kombinácii s kondicionérom alebo maskou na dodanie intenzity ošetrenia vlasov. Spĺňa aj ochrannú funkciu a poskytuje hĺbkové ošetrenie pre poškodené vlasy. Obsahuje makadamiový a avokádový olej.

V prípade priameho použitia na vlhké vlasy pred fúkanou môže sa do dlhých a hrubých vlasov použiť až 5 dávok, ale ak sú vlasy jemné, tak postačí aj 1 -2 dávky.

Wella Professionals OIL REFLECTIONS