Ženy odeté v pánskom odeve

Emancipácia, je pojem každému mužovi a najmä žene, veľmi dobre známi. Ženy začali pracovať, šoférovať a nakoniec sa aj obliekať do pánskych šiat. Niet sa čo čudovať. Každá žena v nich vyzerá sexy. Jednou z prvých revolucionárok v tomto smere bola Marlene Dietrichová. Kto by zabudol na jej dych vyrážajúci výzor v pánskom smokingu?

Ak chcete rovnakým spôsobom vyrážať dych okoloidúcim, neváhajte a zájdite občas aj do pánskeho oddelenia, určite tam nájdete veľmi zaujímavé kúsky.

 

Košeľa

Jednoduchá, čistá, biela a pánska. Tak takú by mala mať každá jedna z nás v šatníku. Stačí si len pripomenúť jej univerzálnosť. Dá sa v nej spať, pobehovať po ulici (viď. Carrie zo Sex v meste), natiahnuť na legíny alebo ju môžete použiť ako domáci úbor.

 

Kravata

Ozvláštni každý jeden outfit. Na výber je nekonečno možností- tvarov, farieb, potlačí. Buď klasicky ku košeli alebo pokojne aj k vestičke, svetríku alebo len tak na šaty. S uzlom sa nemusíte trápiť, stačí ak bude len tak ledabolo previazaný alebo môže byť kravata pokojne aj bez neho.

 

Sako

Je absolútne kľúčové. Najmä to od smokingu. Také si pokojne môžete dať upraviť a zobrať so sebou na večierok. V tomto prípade sa nebojte vyzdobených klopov alebo kvietka, či vreckovky vo vrecku. Čím  väčší kontrast, tým viac pozornosti.

 

Veľké detaily

Ak sa necítite na žiadnu z vyššie ponúkaných alternatív je tu ešte iná možnosť. Veľmi trendy sú v súčasnosti „veľké doplnky“. Buď masívne, vyslovene pánske hodinky alebo veľké a hrubé rámy od okuliarov.

 

 

Zdroj: vintagefashionlondon.co.uk, www.filmfare.com, imnotafashionistabutiplayoneontv.blogspot.com, freidesigns.blogspot.com, www.sodahead.com, geniusbeauty.com, au.lifestyle.yahoo.com , styleprompt.commostexerent.tumblr.com, www.marieclaire.com floraisonfleur.wordpress.com