Zaznamenajte každý moment novými videokamerami

Spoločnosť Canon rozširuje série videokamier LEGRIA HF G a LEGRIA HF R o štyri nové modely pre spotrebiteľov a nadšencov. Nový model LEGRIA HF G40, určený pre profesionálov aj študentov, je vybavený výkonným snímačom HD typu CMOS Pro 1/2.84 s vysokokvalitným zvukom, plným manuálnym ovládaním a rozhraním Wi-Fi – a to všetko v kompaktnom tele.

Sériu LEGRIA HF R rozširujú tri nové videokamery – LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 a LEGRIA HF R78. Nové modely kombinujúce snímač Full HD CMOS a 57-násobný pokročilý zoom umožňujú každému používateľovi zachytiť vo vysokej kvalite a zdieľať výnimočné rodinné momenty od prvých detských krokov až po promócie.

Úplné kreatívne ovládanie pre nadšencov LEGRIA HF G40
Model LEGRIA HF G40, ktorý ponúka špičkovú úroveň zobrazovania a pokročilé funkcie snímania, je vynikajúcou voľbou pre študentov žurnalistiky, ktorí chcú zvýšiť kvalitu svojich prác, alebo profesionálnych kameramanov hľadajúcich sekundárnu ručnú kameru. Snímač HD typu CMOS Pro 1/2.84 a procesor DIGIC DV4 umožňujú spoľahlivé snímanie jasných a ostrých videozáznamov aj v najnáročnejších svetelných podmienkach. Vďaka špičkovej optike, širokouhlému objektívu s 20-násobným zoomom a ohniskovou vzdialenoťou 26,8 – 576 mm predstavuje model LEGRIA HF G40 univerzálnu kameru vhodnú na širokú škálu použitia – od snímania svadieb až po tvorbu vysokoškolských projektov.

Kruhová clona s 8 lamelami poskytuje lepší „bokeh“ a výsledkom je nádherné rozostrenie pozadia v záberoch s malou hĺbkou ostrosti.

Maximálne kreatívne možnosti ovládania
Model LEGRIA HF G40 ponúka flexibilné možnosti snímania v rozličných situáciách profesionálneho použitia. Videozáznam je možné vytvárať s výnimočným vysokým dátovým tokom AVCHD 1080p s variabilnou snímkovacou frekvenciou a vďaka dvom kartám SD [i] možno súčasne zaznamenávať aj vo formátoch AVCHD a MP4. So spomaleným, zrýchleným alebo časozberným snímaním ľahko dosiahnete dramatické efekty[ii]. Dotykový displej umožňuje úplné manuálne ovládanie konfigurovateľných kruhových ovládačov, clony, expozičného času a expozície. Prepínateľný zoomovací a zaostrovací krúžok v prednej časti objektívu, ako aj ovládanie irisovej clony zaručujú najlepšie výsledky vo všetkých kreatívnych situáciách snímania.

[i] LEGRIA HF G40 umožňuje osobitný záznam vo formáte AVCHD až 28 Mb/s a MP4 až 35 Mb/s. Pri súčasnom zázname je možné na každú kartu ukladať s dátovým tokom 24 Mb/s vo formáte AVCHD alebo až 24 Mb/s AVCHD a až 4 Mb/s MP4 celkovo. Podporované sú karty SDHC aj SDXC.

[ii] Vo formáte MP4