Zaujmite muža overenými zbraňami

Muža vie žena zaujať rôznymi zbraňami. No existuje pár účinných univerzálnych zbraní, ktoré si na žene muži najskôr všimnú. Zaujať muža zvodným oblečením a výrazným make-upom sa samozrejme dá, no ak ide žene o trvalý vzťah, mala by dať prednosť niečomu inému.

Tak, ako si pri prvom kontakte ženy všímajú mužov od hlavy po päty, aj mužské pohľady sa najprv sústredia na určité body ženského tela a tváre. Je to prirodzená selekcia a zistenie, či je to po fyzickej stránke v poriadku. Ak žene fyzická stránka na mužovi vyhovuje, chce ho potom spoznať čo najlepšie a sústrediť sa na vnútornú stránku. Preto to treba vnímať aj opačne. Na čo si teda treba dávať pozor a ktoré zbrane vytasiť, aby sme boli pre mužov atraktívne?

Úsmev

„Úsmev nestojí nič, avšak prináša mnoho.“ Preto ním netreba šetriť, ale rozdávať ho. Ak je prirodzený a ak je od srdca, muž to odhadne a o to sympatickejšia mu pri prvom kontakte budete. Predstieraný záujem o všetko, čo váš vyvolený rozpráva, nemusí byť dobrou voľbou na ceste za spoznávaním.

Krehkosť

Žiaden muž nepotrebuje vedľa seba ženu, ktorá sa správa a koná ako muž. Žena má byť ženská a s tým sa spája aj jemnosť a krehkosť. Muži ocenia na ženách, ak sa žena vie správať v každej situácii ako dáma.

Pleť

Ak je vaša pleť jemná, aj žiari, tak je evidentné, že ste aj v psychickej pohode, zdravá a že sa o seba staráte. Zdanlivo jednoduchý bod, ale na tvári skutočne vidno všetko. Muž si všíma celú tvár a pokiaľ ste pod ustavičným stresom, vaša pokožka bude vaším zrkadlom. Nie nadarmo sa pleť prirovnáva k duši.

Prirodzená krása

Často má žena mylnú mienku, že krajšia bude, ak siahne po niekoľkých „vylepšovákoch“ v podobe prehnaného make-upu, očných tieňov či umelých mihalníc. U mužov takáto žena, ktorá sa prehnane líči, vyvolá skôr dojem, že si potrpíte na luxus a hľadáte si partnera, ktorý vám bude kupovať drahé dary a pozývať často do luxusných reštaurácií. A práve neprirodzenosť môže muža odradiť. Takzvané ženy- bábiky môžu byť v očiach mužov ľahko dostupné a k tomu len na krátky čas. Preto svoju krásu zvýraznite tak, aby ste nepôsobili umelo. Muži majú radi prirodzené a sebavedomé ženy, ktoré sú spokojné s tým, ako vyzerajú.

Foto: http://relationshipadvicehelp.com/wp-content/uploads/2013/11/Beautiful-Young-Couple-Dating-At-The-Restaurant-Fotolia_58024948_XS.jpg