Výnimočné okamihy vo vzťahu, ktoré si treba vážiť

Na čo v dnešnej dobe akosi zabúdame, resp. čo považujeme za klišé a pritom sú to vzácne veci? Vo vzťahu zažívame rôzne situácie, krásne, bezproblémové i komplikované a neisté. Každý z nás má v rukách svoje šťastie a len na nás záleží, ako budeme vo vzťahu pristupovať a čo si na vzťahu budeme ceniť.

Občas prehliadame chvíle, ktoré sú vzácne, no my ich považujeme za úplne bežné. A práve v tom je krása šťastného partnerstva. Práve tieto výnimočné okamihy vás presvedčia o tom, že ten váš vzťah je skutočne pekný a trvácny. Na ktoré chvíle by sme nemali zabúdať? A za ktoré okamihy a činy svojho partnera naďalej milovať?

Je po vašom boku
Práca, únava, stresové situácie. To všetko sa odrazí na vašej nálade, keď prídete z práce domov. Chuť máte tak jedine na posteľ či gauč a teplý čaj. Netúžite po dlhých rozhovoroch s partnerom, ani po riešení problémov s vašimi deťmi. A práve v takejto situácii pri vás stojí on- váš partner, ktorý vás chápe a neobviňuje, ak máte za sebou zlý deň. Teplý čaj vám k tomu ešte donesie a nechá vás samú, aby ste si oddýchli. Zbytočne nerozpráva, nekomentuje a nepýta sa. Je po vašom boku v dobrom i v zlom. A to si skutočne treba vážiť a považovať za
výnimočný jav.

Vytvára rodinnú pohodu

Často sa zabúda na fakt, ktorý človeka robí šťastným. A to je rodina, ktorú má. Nie každý má to šťastie, aby mal úplnú rodinu, bezproblémové vzťahy v rodinnom kruhu a partnera, ktorý robí všetko pre to, aby mala vaša rodina stále prívlastok- stabilná. Vzácnosťou je, ak si partner nájde a chce nájsť čas pre vás a robí všetko pre vašu spokojnosť.

Ak vás drží za ruku na ulici aj po rokoch

Možno sa to niektorým ženám bude zdať prehnané, no skutočne je už vzácnosťou, keď sa manželské páry držia za ruky aj po 20tich či 30tich rokoch spoločného nažívania. Každú ženu poteší fakt, že je pre muža stále jedinečná a výnimočná a muž to môže dať žene najavo aj týmto gestom. Príjemné dotyky každého zblížia a to sa, žiaľ, vytráca. Malé veľké gesto, na ktoré by sa nemalo zabúdať. Vážte si fakt, že sa k vám partner správa rovnako ako pred rokmi a svoju úctu a lásku vám prejavu aj v spoločnosti.

Ak vás stále prekvapuje

Každá žena túži po partnerovi, ktorý ju z času na čas niečím prekvapí. Stačí lístok do divadla na predstavenie, ktoré ste mu pred pár dňami spomenuli, či obľúbená zmrzlina, ktorou vás zaručene poteší. A aj to sú signály, ktoré by sme si my ženy mali na našom partnerovi vážiť.

Gestá, ktoré sú výnimočné, i keď ich mnohé považujeme za bežné. A práve preto by sme im mali dať väčšiu váhu a tešiť sa, že sme si našli partnera, ktorý stojí za to. Nezabudnime to oplatiť a tešiť svojho milovaného rovnako alebo aj viac, ako to už my ženy vieme.

Foto:http://cdn-media-2.lifehack.org/wp-content/files/2014/09/Depositphotos_5705256_m.jpg