Vymeňte nohavice za šaty

Aj napriek tomu, že mnohé ženy sa cítia lepšie v nohaviciach, šaty by nemali chýbať v žiadnom dámskom šatníku – veď niektoré udalosti si priam vyžadujú mať na sebe tento kúsok! Ak patríte do skupiny dám, ktoré majú voči šatám predsudky, poradíme vám, ako si ich nosenie zamilujete!

Zabudnite na komplexy
Už vás viac nemusia trápiť komplexy z krivých nôh či väčšieho bruška! Stačí si vybrať strih, ktorý lichotí vašej postave, prípadne vieme šaty doplniť blejzrom, ktorý zakryje ramená, vysokými opätkami, ktoré zoštíhlia postavu, alebo zaujímavým šperkom, ktorý odvedie pozornosť od malých nedostatkov. Väčšie bruško výborne zakryje aj voľnejší strih a nazbieraný materiál v páse.

Klasika alebo dúha?
Farby a vzory vyberajte podľa príležitosti, alebo nálady – nebojte sa pestrých farieb, ale aj čiernej klasiky!Šaty v čiernej, sivej alebo nude by mala mať v šatníku každá z nás. Sú skvelé pre všetky tie rány, kedy neviete čo si máte obliecť. Typické jarné motívy sú kvety, bodky a pastelové farby, ku ktorým stačí doladiť už len jednoduché doplnky!

Žena má byť ženou- aspoň z času na čas
Emancipácia nám okrem iného priniesla aj zásadnú zmenu nášho šatníka. Sukne a šaty sme vymenili za nohavice. Určite to má svoje výhody. Ale ja osobne na šaty nedám dopustiť. Sú oveľa pohodlnejšie, jednoduchšie skombinovateľné  a najmä ich nosenie je aj zdravšie. Keďže väčšina z nás má sedavé zamestnanie tak si asi viete predstaviť, ako nám na naše ženské orgány tlačia rifle, či iné nohavice. So šatami sa vám toto rozhodne nestane.

Pripravila AVE
Zdroj: zoot.sk, pinterest.