Súťaže

Vyhláste vojnu zaschnutej špine. Uzavretá súťaž.

TrophyVyhláste vojnu zaschnutej špine
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
523
Zostáva dní
Ukončené

Každodenné umývanie riadu, zápasenie so zaschnutými škvrnami a nečistotami – takáto práca často pripomína boj s veternými mlynmi. Vileda prináša prelomovú novinku zo sveta upratovacích pomocníkov - revolučnú hubku Inox! Vďaka svojej štruktúre hravo odstráni zaschnutú špinu a pritom nepoškriabe povrchy z ušľachtilej ocele ani iné chúlostivé materiály.

Hubka Inox je vyrobená z inovatívnej aktívnej vrstvy PUR, ktorá je abrazívna, a tak si extra účinne poradí aj so zašlou špinou. Zároveň je ale šetrná k povrchom z ušľachtilej ocele. Nemusíte sa preto báť použiť ju na sporák, panvicu či umývadlo. Spodná vrstva hubky Inox zo 100-percentného mikrovlákna zotrie zostávajúce nečistoty aj vodu, a tak zanechá povrch suchý, čistý a bez šmúh. Viac informácií nájdete na www.vileda.sk.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte výbavu hubiek od Viledy a upratovanie zvládnete ľavou-zadnou!

       
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Prihlásením sa prostredníctvom súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 4.6.2018. Piati z vás získajú výbavu hubiek od Viledy.

1 Comment

1 komentár

  1. Simona

    18. júla 2018 at 10:28

    Dobrý, vidim sa mrdzi výhercami, ale vyhra mi neprišla.

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top