Voňavá JARNÁ KOZMETIKA MARKS & SPENCER

Marks & Spencer neznamená len štýlové oblečenie a lahodné jedlo – vo vybraných predajniach môžete uloviť i voňavú kozmetiku v krásnych obaloch, ktorá nie je testovaná na zvieratách. Keď vám dochádza pena do kúpeľa, balzám na pery alebo telové maslo, Marks & Spencer prináša rýchle riešenie. Stačí pri budúcom nákupe prejsť cez oddelenie kozmetiky vybrať si jarnej kolekcie.

ROZKVITNUTÁ ZÁHRADA V KÚPELNIjarna kozmetika 1
Privítajte jar vôňou kvetín z línie kúpeľovej

Môžete si vybrať klasické ruže, ukľudňujúce levandule, sladké magnólie, svieži zemolez japonský alebo jemné konvalinky. V ponuke je i pena do kúpeľa, sprchový gél, mydlo na ruky, telový púder, telový krém, krém na ruky, dezodorant, antiperspirant v spreji i toaletná voda.a telovej kozmetiky Floral Collection.
Decentný kvetinový motív na obaloch sa postará o to, že vo vašej kúpeľni bude jar celoročne.
jarna kozmetika 2KRÉMY A MASLÁ, NA KTORÉ BUDETE MAŤ CHUŤ
Jasné farebné obaly s ovocnými motívmi, prírodné výťažky a neuveriteľne svieže vône – Nature’s Ingredients si zamilujete.

Sú nabité výživnými látkami a predstavujú to najlepšie z leta. Sú nabité výživnými látkami a predstavujú to najlepšie z leta.
Telové maslá a spreje, balzamy na pery, krémy a mydlá na ruky, peny do kúpeľa, sprchové gély a peelingy z tejto línie voňajú po citrusoch, jahodách, broskyniach, aloe vera, verbene, mangu, kokose, olivách alebo kakau.

 

MILUJEME ZVIERATÁ, A TAK NA NICH NETESTUJEME ŽIADNU KOZMETIKU M&S. Ako si môžete byť istí? Stačí sa pozrieť
na obal produktov – všetky kozmetické výrobky sú označené certifikátom iniciatívy Cruelty-Free International s logom zajaca.