Vianočný outfit

Vianočný outfit

Pomaly sa nám blíži najkrajší čas roka, Vianoce. Sviatky  sú už za rohom a my sa ich nevieme dočkať!
Okrem vianočných príprav v podobe pečenia koláčov a vianočnej výzdoby určite rozmýšľate a plánujete aj svoj vianočný outfit. Preto sme sa rozhodli, že vám prinesieme zopár tipov, ktoré vám rozhodne pomôžu zapôsobiť.

 

Luxusné šaty
Vianoce majú ten zvláštny nádych luxusnej formality, preto sa nebojte nahodiť viac než ste zvyknuté. Je to skvelá príležitosť pohrať sa s materiálmi a vzormi. Zamat, satén alebo krajkové šaty sú rozhodne top voľbou. Zvoľte zaujímavé doplnky, ktoré povznesú váš outfit na vyššiu úroveň a dodajú mu moderný a trendy vzhľad. Napríklad štýlové ponožky do lodičiek alebo silonky s aplikáciami. Alebo trendy kožušinový šálik. A samozrejme nesmie chýbať aj must have doplnok každej ženy – luxusná kabelka.

 

Trblietavá
Sukňa s lesklou aplikáciou alebo flitrami nikdy nevyjde z módy a je jednoznačne hitom, a to nielen vianočnej sezóny. Takúto výraznú sukňu môžete jednoducho kombinovať s viacerými kúskami z vášho šatníka. Ak ste skôr pre pohodlnejšiu verziu vianočného outfitu, môžete ju kľudne nosiť aj s väčším oversize pulóvrom. Pre vytvorenie správnej vianočnej atmosféry vyskúšajte tradičné kombinácie zelenej, červenej, zlatej a striebornej farby. Naladia vás do tej správnej vianočnej atmosféry.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračné foto: pinterest.com
Galéria: Twinset, Zara, Pietro Filipi, Kara, cellbes.sk