Venujte sviatok svätého Valentína sebe! Zaslúžite si poriadnu dávku sebalásky.

Blíži sa sviatok svätého Valentína a z každej strany na nás skáču reklamy na rôzne darčeky pre partnerov, či partnerky. Skúste sa však na tento sviatok, ktorý je venovaný patrónovi zaľúbencov venovať sebe. Strávte ho sama relaxom, večerou s kamarátkou, alebo  kúpou vytúženého darčeka.

 

Doprajte si čas pre seba

Február nemusíte nutne stráviť na romantickej večeri, alebo na rande. Venujte ho starostlivosti o seba. Nakúpte si sviečky, tvárové masky, telové peelingy, napustite si horúcu vaňu a buďte len sama so sebou. Za takto strávený čas sa vám určite vaše telo aj psychika odvďačí.  Vyskúšajte napríklad chladivý obklad s ružovou vodou, alebo prírodným pleťovým tonikom. Stačí keď si látkový tampónik nastriekaný tonikom dáte vychladiť do chladničky. Potom si na pár minút sadnite, tampóniky priložte na oči a chvíľu len tak zhlboka dýchajte. Ak pleťové tonikum obsahuje levanduľu relax bude o to príjemnejší. Alternatívou sú chladivé masážne gule aké má v ponuke napríklad maďarská značka Omorovicza. Ich výhodou je,  že tlmia opuchy a zápalové procesy.

Dopraje si tiež dlhý horúci kúpeľ a telový peeling. Na relaxáciu je najlepší levanduľový a rúžový olej. Skúste tiež detské prírodné  kúpeľové oleje. Vďaka zloženiu budete vaša pokožka krásne vláčna a hydratovaná. Zaujímavou zložkou prírodného detského oleja je napríklad olej z listov rozmarína, ktorý uľavuje pocitu ťažkých nôh a podporuje celkovú detoxikáciu tela. V prípade peelingu vyskúšajte taký ktorý obsahuje účiné zložky ako napríklad prírodne extrahovanú mliečnu srvátku. Rakúska značka Vielo ju použiva vo všetkých svojich produktoch.

Červený rúž ako liek na všetko

Ak predsa len cítite, že výlet do spoločnosti je to čo vám zlepší náladu, vyrazte von vo veľkom štýle! Do make-upu zaraďte sexi červený rúž, ktorý vám dodá poriadnu dávku ženskosti. Či už to bude rande s kamoškou, alebo partnerom červený rúž dodá aj tomu najjednoduchšiemu outfitu niečo extra. Na Valentína nemusíte sedieť doma a čakať či vás muž niekam pozve, tento deň môžete osláviť lásku k sebe aj tým že vyrazíte na dobrú večeru, či drink s kamarátkou. Láska má mnoho foriem a nie vždy to musí byť tá partnerská. Sviatok môžete osláviť aj tak, že strávite príjemné chvíle s vašou dcérou a obe si urobíte krásny make-up s červeným rúžom. Nie nadarmo sa hovorí, že červený rúž je liek na všetko.

Urobte si radosť darčekom

Média a okolie nám často dávajú najavo, že svätý Valentín je sviatok kedy musíme byť obdarované. Ideálne dostať niečo poriadne drahé a špeciálne. Naozaj si myslíte, že na to aby ste bola šťastná potrebujete drahý dar od niekoho iného? Ak po niečom špeciálnom dlhšie túžite, doprajte si to sama a výsledok vás o to viac poteší. A ak čakáte na špeciálnu príležitosť, vytvorte si ju napríklad práve na sviatok svätého Valentína. Pokojne si kúpte vytúžený parfém, krém, či luxusné pleťové sérum. Mnoho kozmetických značiek ponúka práve na sviatok svätého Valentína pre svojich zákazníkov zvýhodnené kozmetické balíčky. Takto máte možnosť zakúpiť si vyhliadnuté produkty výhodnejšie. A uvidíte ako dobre sa budete cítiť keď si ten vytúžený luxusný krém kúpite sama. Pretože môžete a zaslúžite si.

Prajeme krásneho svätého Valentína dámy!

Autor: Nina M.