Veľký návrat károvaného vzoru. Ako ho nosiť túto jeseň?

Károvaný vzor sa drží na vrchole jesenných trendov už niekoľko rokov. Nielenže je  jedným z najobľúbenejších jesenných vzorov ale navyše je nadčasový a maximálne trendy. Túto jeseň sa opäť vracia v jedinečných prevedeniach a strihoch.

 

Nadčasový kostým
Jedným z najobľúbenejších kúskov sezóny sa stal károvaný kostým. Je funkčný, elegantný, ale môže byť aj štýlový a komfortný. Využijete ho ako do práce a pracovné stretnutia tak aj v bežný deň. Je nesmierne variabilný a navyše ho môžete nosiť aj ako samostatné sako či nohavice.  Károvaný kostým jednoducho skombinujee s rozličnými topmi a topánkami,  výsledkom čoho docielite vždy iný vzhľad. Okrem klasickej červeno čiernej kombinácie nájdete túto sezónu v ponuke obchodov rôžne farebné prevedenia obľúbeného kockovaného vzoru.

Trendy šaty
Kárované šaty sú trendy v každom ročnom období a inak tomu nebude ani túto sezónu! Ideálne sú šaty jednoduchého strihu, ktoré stačí doplniť štýlovým ruksakom a bikerkami v pánskom štýle.  Šaty ale ľahko skombinujte aj s členkovými čižmami pre viac elegantnejší look. Károvaný vzor pôsobí väčšinou drsnejšie no zjemníte ho ak v kombinácii použijete ženskejšie materiály ako napríklad čipku.

Hrejivý úplet
Praktickým a štýlovým kúskom na jeseň bude rozhodne kárované pončo či úpletová pelerína. Sú ideálne hneď na niekoľko príležitostí. Oceníte ich ako hrejivý kúsok do kancelárie, ale aj ako maxi šál na koženú či zimnú bundu. Okrem toho, že vás zahrejú, dodajú vášmu outfitu jedinečný šmrnc.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Marc Cain – mClasse.sk, Twinset, VERO MODA, Baldinini, cellbes.sk, Pietro Filipi