Vankúšová vojna

20  Sú teplom domova, mäkké, malé, veľké, vzorované, jednoduché, u niekoho veľa u iného málo. Vankúše dokážu v okamihu zmeniť atmosféru v obývačke, spálni i detskej izbe. Dotvárajú priestor, presne ako dobré korenie dochucuje jedlo. F&F Home to vie a preto má v zásobe desiatky rôznorodých mäkkých i štýlových spoločníkov.

Zvieracie vzory a metalické tóny

Línia F&F Home Midas Touch kombinuje lesk a zvieracie motívy. Elegantná “zebra” sa túli k zlatému flitrovanému skvostu a hneď vedľa sa vypína leopard. Mix metalických odleskov a inšpirácií zo zvieracej ríše pôsobí elegantne a luxusne zároveň.

21 22 23

 

Farby

Meniť celú domácnosť s každým ročným obdobím je nemožné. Stačí ak sa zmení len niekoľko detailov a výsledok je neuveriteľný. Farebné vankúše prežiaria priestor. Je ľahké ich po pár mesiacoch zmeniť za iné alebo ich ľubovoľne kombinovať a hrať sa s farbami.

 

24 25 26

Rajská záhrada

Exotiku prenáša F&F Home vďaka línii China Girl z ďalekého Hong- Kongu do domácnosti. Tóny sýtej ružovej, tyrkysovej i žltej  a florálne vzory zmenia obývačku či spáleň na každodenné spa, kde je relax povinný.

27 28 29

 

Škótsky vidiek

Urobiť si v domácnosti škótsku pohodu je možné vďaka línii F&F Home Croft. Tartanový vzor na vankúšoch v kombinácii zelenej, červenej a krémovej zútulní nielen chalupu či horskú chatu. Vítať doma na gauči môže aj poslušný Jack Russel teriér na károvanom podklade. Už si len predstavit oheň v krbe, sneženie za oknami a vidiecka romantika je dokonalá.

30 31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RADOSŤ BÝVAŤ S F&F HOME!

Inšpirujte sa na www.F–F.com

32 20