Tieto tri kabelky sú nevyhnutnosť alebo: Kabelkové minimum

Ženy len máločo milujú rovnako ako topánky. Kabelky majú však šťastie. Žiadna žena sa bez nich nezaobíde. Je to priestor, ktorý poskytuje každej žene útočisko. Či už treba upraviť make-up, prelepiť otlak na päte, zintenzívniť vôňu, napiť sa alebo čokoľvek iné.

Vždy ju máme po ruke aj s pokladmi, ktoré sme si do nej starostlivo ukryli. Navyše je to skvelý objekt nášho módneho fetišu a zberateľstva. Ten kto takouto mániou netrpí, by určite mal mať kabelky aspoň tri. Toto je kabelkové minimum pre každú ženu.

 

Na deň

Práve tento typ kabelky v sebe ukrýva ten mýtický ženský svet, vďaka ktorému môže každá jedna z nás sebavedomo vykročiť každé ráno smerom do práce. Vieme totiž, že nás nič nemôže zaskočiť. Vzhľadom na to, že jej obsah je často krát nemalý mala by byť väčších rozmerov. Ideálne je, ak je rozdelená na časti, aby sme sa v nej dokázali rýchlo zorientovať. Veľa žien dáva v tomto prípade prednosť klasickej a univerzálnej čiernej, ale rovnakú službu vám urobí aj sivá alebo hnedá farba.

Investícia do tejto kabelky môže byť pokojne veľká. Ak si kúpite kvalitnejší kúsok, vydrží vám roky. Je to stále výhodnejšie ako každého pol roka kupovať lacné alternatívy, ktoré nevydržia záťaž, na ktorú sú určené.

 

Na večer

Alebo tiež listová kabelka. Elegantný doplnok každého nášho večerného outfitu. Mala by byť dostatočne veľká, aby sa do nej zmestili kľúče, peňaženka, rúž, púder, telefón a hygienické vreckovky. Pokojne sa nechajte zlákať fantáziou a vyberte si extravagantnejší kúsok, ktorý vám dodá šmrnc.

Ak sa bojíte, že by ste kabelku bez ramienka niekde zabudli, zvoľte takú, ktorá ma jemnú retiazku alebo ju za krátke uši môžete zobrať do ruky. Jej výhodou je, že aj keby ste neviem ako veľmi chceli, jednoducho do nej viac ako menované minimum nevpracete. Aspoň večer si váš chrbát odpočinie od neustálej záťaže.

 

 

Na voľný čas = na nákupy

Je to taška, ktorú si vezmete na trh alebo do supermarketu a pokojne sa vám do nej zmestí celý nákup (vyhnete sa nevkusnej, neekonomickej a neekologickej igelitke!). Alebo si tam hodíte veci na cvičenie. Na víkendovú chatu sa vám tam zase zmestia knihy, notebook a iné nevyhnutné veci. Pokojne môže byť aj športovejšieho strihu. Na kožu zabudnite, dobre poslúžia aj najrôznejšie druhy pevnej látky. Zvlášť pozor si dajte na uši a popruhy, aby boli dostatočné pevné a zniesli akékoľvek zaťaženie.

 

zdroj: www.glamour.com, blog.giftsimple.com , mydailyedition.com, www.upscalehype.com, theglamourden.wordpress.com, www.watchesrating.com, www.hermesfashion.net , www.therichest.com, www.styleite.com, www.dailymail.co.uk, paris-patras.blogspot.com, www.whatwearewearing.com, www.pursepage.com www.forzieri.com, www.esquire.co.uk, www.dailymail.co.uk, www.autoarabia.org, fashionbite.co.uk, proxy.azgor.com, www.bagity.com, agirlastyle.com