Trendy módne doplnky, ktoré budete chcieť nosiť celú zimu.

Zima je síce o teplom oblečení a o množstve vrstiev, ale aj v tomto ročnom období sa dá vyzerať štýlovo a trendy. Zimné outfity takisto ponúkajú dostatok priestoru doplnkom, ktoré ozdobia, vyniknú a sú aj maximálne praktické. A ktoré doplnky sú túto zimnú sezónu tou najlepšou voľbou?

 

Štýlové rukavice
Rukavice sú najčastejším zimným doplnkom. Veľmi obľúbené sú pletené rukavice najmä ak sú zdobené rôznymi aplikáciami. Navyše vás príjemne zahrejú v tej najtuhšej zime. Túto sezónu sa vracajú aj staré známe palčiaky, ktoré v kombinácii s čiapkou rovnakého materiálu pôsobia nesmierne  hravo. Ak chcete skôr elegantnejší kúsok, investovať sa vám oplatí do klasických kožených rukavíc. Vďaka jednoduchému a elegantnému strihu kožené rukavice dokonale sedia každému typu a tvaru ruky. Tie vyrobené z kvalitnej kože, sú odolnejšie, preto ich môžete nosiť každý deň bez ohľadu na počasie alebo teploty. Do pozornosti sa dostávajú aj rôzne „fashion“ modely, ktoré v konečnom dôsledku spĺňajú funkciu šperku. Zdobené môžu byť perličkami, mašľou alebo cvokmi.

Kožušinové doplnky
Na jeseň dominovala z materiálov sezóne koža , ale s nástupom chladnejších mesiacov sa do popredia dostávajú práve kožušinové materiály. Tie sú nesmrteľným trendom každej jednej chladnej sezóny a pokiaľ ju chcete vylepšiť s ohľadom na aktuálne módne požiadavky, zaobstarajte si ju v podobe límca na kabáte, bunde alebo samostatného kúsku, ktorý viete ľahko kombinovať. Budete vyzerať podľa najnovších zimných trendov a navyše vám bude aj krásne teplučko. Čo sa týka kožušinových doplnkov, obľúbené sú aj rôzne kožušinové prívesky na kabelky či ruksaky. Tie budú krásnou ozdobou a hravým, originálnym doplnkom.

Mohutný šál
Z doplnku, ktorý slúžil vyslovene na zahriatie sa už pred rokmi vykľula poriadne trendy záležitosť. Nie je totižto šál ako šál. Pletený a farebný, vzorovaný a dlhý, hladký a elegantný, na výber máte rok čo rok z množstva materiálov, dĺžok a vzorov. Zrejme netreba pripomínať, že šál osviežuje zimný outfit natoľko, že je jedným z hlavných kľúčových prvkov celého outfitu. Aj preto je istotou mať v šatníku hneď niekoľko modelov. Túto sezónu sa zamerajte na mohutnejšie kúsky, farebnejšie a vzorovanejšie modely, ktoré vás nieleže zahrejú ale aj dokonale doplnia váš outfit.

 

Zdroj: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Baldinini, Twinset, Cellbes, VERO MODA, mClasse – Riani