Krása a kozmetika

Trápi vás vzhľad? Vyriešite to diskrétne a profesionálne

Možno si poviete, že centier, ktoré ponúkajú rôzne zákroky je ako maku. A máte pravdu. Doba sa však zmenila, v mnohých prípadoch aj finančné možnosti jednotlivcov, a tak to čo nebolo voľakedy možné, dnes je. Hádam takmer každý túži páčiť sa či v horšom prípade „vylepšiť“ sa či odstrániť nedostatok, čo mu strpčuje život. 

Mnohí sa pre drobné fyzické nedostatky netrápia, sú však aj takí, čo im  fyzická  Trápi vás vzhľad?nedokonalosť spôsobuje dlhodobú, niekedy celoživotnú psychickú traumu. Aj napriek tomu, že neohrozuje zdravie. Plastická chirurgia (nazývaná estetická), špeciálny odbor, ktorý sa zameriava na odstraňovanie vrodených alebo získaných telesných nedostatkov chirurgickými metódami, ponúka nespokojencom zbaviť sa psychickej nepohody. Šancu ponúka aj tým, čo už nejakú operáciu podstúpili a radi by po nej „zahladili stopy”.

Riešením môže byť návšteva medicínskeho centra, ktoré ponúka služby v oblasti
plastickej aj estetickej chirurgie. Vyberať treba ale zdravotné zariadenie čo má za sebou mnoho úspešných zákrokov a najmä spokojných klientov, ktorým pomohlo ku kvalitnejšiemu životu. Plastická chirurgia dnes disponuje prostriedkami a postupmi, ktoré dokážu vyriešiť takmer všetky fyzické nedostatky – veľkosť pŕs, tvar nosa, stehien, lýtok, brucha a iné nedostatky. Dokáže ich navždy odstrániť alebo ich úplne minimalizovať.

Skúsené tímy odborníkov
Pokiaľ nie ste so svojím výzorom spokojní a rozhodnete sa pre chirurgické „zlepšenie”, určite vás milo prekvapí výsledný efekt. Vaše okolie ani nezbadá, čo sa na vás zmenilo,  určite však budete pôsobiť príjemnejším a najmä spokojnejším dojmom. Operačné tímy dnes tvoria skúsení odborníci s dlhoročnou praxou v oblasti, s atestáciami v odbore plastická a estetická chirurgia. anestéziológovia a zdravotné sestry poskytujúce dokonalú pooperačnú starostlivosť.

Cieľom medicínskych centier je pomáhať pacientom zlepšiť ich zovňajšok. Zbaviť ich komplexov a nedostatkov, ktoré im bránia v plnohodnotnom živote. Príjemné a tiché prostredia kliník, profesionálny prístup, služby na vysokej úrovni a školený personál zaručujú osobnú pohodu a maximálnu diskrétnosť.

-aka-

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top